• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Paditur e pa kuptuar si ndodhin gjerat kshu ...
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mir mendojn se mbushin te gjith .. asnje se pranon ...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pranimi behet gjithmone ne baze te argumentit dhe llogjikes,.!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pushimet jane pjese e veres,,,!
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pushimet i merr dhe noj her llogjika ime po vjen prap per maximumin 5 sec ...
 

Tana

Antar Aktiv
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

mandarinat haen ne dimer
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Gjerat e mira hahen e nqs je ne mal :p
 

Tana

Antar Aktiv
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

s'kuptojne meshkujt femren asnjehere
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Asnjeher faij nuk eshte vetem i njeres pale..!
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Thyhet qelqi po nuk ngjitet me :)
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Me vjen keq per veten...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

veten time e kam shum inat ndonjehere
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

bardh e zi me eshte nis ishalla sme perfundon keshtu jeta
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ne jemi antar te forumit me te mIR......
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

mir me thone shoket mos besoj disa qe ju shreh sekretin e per dy dite shef veten te zhgenjyer
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Zhgenjimi qe na jep nje person eshte e njejte me besimin qe i japim ne...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ne duhet t edimi kujt ti japim besim
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Besimi ne zot eshte e nevojshme per qenien njerzore.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top