• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Te tjer na duna, e te tjer duam....
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Duam cka nuk kemi ,e kemi cka nuk e duam...:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Duam serjozitet ne jet ........
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Jeta eshte dhurata me e bukur per secilin, por shum pak dine ta vleresojne..
 
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Ta vlerseojn jeten dhe miresit e kesaj jete jo nga te gjithe mund te behen kjo eshte me se e vertet.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Vlersojn nuk din ata se mundohen ti ndalojn tjetrit lirin e te shprehurit.
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Shprehja e ndjenjave te tua shpeshhere mund te demtoje dhe ndjenjat e te tjereve..
 
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Te tjereve pershtatju ne ate se si jane dhe pastaj flit fjale qe ti ruash ndjenjat e tyree.
 
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

NDJESITE E PANJOHURA NA BEJNE TE VEGJEL ,PERBALLE SFIDAVE QE JETA NA KISH REZERVUAR ,ndaj ecim perpara me shpresen qe te rritemi aty ku dikur mbetem te vegjel
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Te vegjel jane njerezit me zemer te ngushte...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

ngusht me bien kepucet se kam marr.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Marr ate qe meritoj as me shume as me pak
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Pak jan fjalet se ti thash ty.
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

ty te njohesh nga afer je zhgenjim total......
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Totalisht pajtohem me mendimin tend chika
 
Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

tek qetesia e nje personi ,,,duket dhe forca e tij e brendeshme :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Te brendeshmet nuk duhet ekspozuar para te huajit, hahhahahhaa
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Karakteret shpalosin kenaqesine e njohjes se tjetrit...
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Tjetrit si gjendet derman se jeten tende shikon..
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Shikon dot henen sonte??
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Sonte eshte nje nate shume e qet..
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

E qete ishte dita e sotme...
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Me fjalen e fundit.. vazhdoni fjaline e dyte..

Vone eshte tashme per te fjetur gjume...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top