• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Fukaralleku nuk vjen nga fjala,por nga mos mendja....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mendja gje madhe nje kokerr gruri>>>
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Gruri do jete korrur....
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Korrja eshte thjesht nje proces pune por nje hap per te siguruar ushqim...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ushqimi qe te jet sa me i shndetshem duhet te jet i kontrolluar ............
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Kontrollojne veten kur flasin keta njerez,apo leshojne fjalen pa pergjegjesi....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pergjegjesia eshte detyre e cdokujt dhe ne cdo vend e kuvend...
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

...kuvendi shqipetar ashte per tu marr shembull per kete pune...........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Punen qe bejne dy kuvendet tona eshte per tu marr si shembell se si nuk duhet punuar...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Duhet punuar nese do mbijetosh.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Mbijetesa eshte forme e nenshtrimit situates dhe aspsak lufte per te arrijtur me shume...
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Shume gjera ne jete i marrim si loje
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Loja shpesh mund te jete shume e rrezikeshme per jeten....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

jeten e rrezikon ai qe ka guxim
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Guximi nuk eshte gjithemone shprehje e menqurise, ka raste kur duhet edhe kujdesi...
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Kujdesi eshte per ata qe Tremben dhe jane pesimist:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pesimist eshte ai qe nuk eshte realist....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Realiteti esht ajo qe une kerkoj nga disa persona rreth e rrotull.............
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Rreth e rrotull nesh ka edhe persona qe jane trima nga fjalet, por kur vie puna te veprojne, ndalen....
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ndalen per nje arsye ...........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Aresyeja nuk eshte gjithenje e pranueshme....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Pranojem ate qe na pelqen e na vin hidhur per ate qe na e thon te vertet.............
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

E verteta eshte gjithemone e hidhur, por eshte me e mire se cdo genjeshter!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

cdo genjeshter ka kembet e shkurta
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

shkurt apo i gjate efektin tek dicka e ben
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

E shkurter eshte edhe jeta qe te hudhet ne humnere!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Ne humnere, jo rralle, perfundojne anijet e deshirave te pakontrolluara, duke u bere cope-cope ne anet e thepisura te saj :26:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Asaj i ofruan gjithecka pervec asaj qe i duhej me se shumeti, dashurine....
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

...dashurine e paster e romantike nuk e gjen as ne filma tashme...........
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top