• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me fjalen e fundit vazhdo fjalin e dyte

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Me fjalen e fundit vashdo nje fjali ti shembull


Jam duke biseduar me shoqerin per krizen ekonomike ....
Ekonomike vashdo ti ...
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Kiza ekonomike ka mberthyer boten pervec shqiperise
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

...sepse shqiperia eshte vendi i njerezve te zgjuar, nuk e lene krizen te behet problem....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Probleme qe te pakten 10 vjet nuk do I kalojme
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

I kalojme po te hiqen qelbesirat dhe qelbesiret qe kan pushtuar ne cdo qelize, ne cdo dege, ne cdo flete kete trungun e Shqiperise se pas luftes(luftave) dhe qe nuk do ta leshojne per disa dekada te tjera, te ndihmuar dhe nga neglizhenca e shume prej nesh, qe nuk marrim mundimin tu themi MJAFT!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Mjaft me genjeshtra e mashtrime, mjaft duke na thithur gjakun dhe behuni vertet shqiptar dhe mendoni per popullin tuaj...
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

....per ket popull qe dikur derdhnin gjakun per vlerat,moralin,besnikerine dhe dashurine ndersa tani e derdhin gjakun per 1 karrike,e derdhin gjakun per 1 politike dhe per politikane te korruptuar...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

korrupsion ka dhe Amerika por jo ne nivelin qe eshte tek ne..
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Ne si gjithmone duhet te dallohemi per dicka,dhe ku ka me mire se per korrupsion....
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Korrupsioni ka hi gjithkund
i ban femnat me dal n'minifund
e na meshkujt po ja shohim sherrin
jena hutu e spo dim qa zgjedhim :p
 

ilia spiro

Anëtar i ri
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Zgjedhim, zgjedhim, zgjedhim,....por te zgjedhurit shikojne hallet e tyre e jo te populli...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

populli shqiptar eshte nder me te vjeterit ne ballkan
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Ballkani nuk pyet per ne.....
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Ne vajzat jemi të shkrejta..
Me mend të lehta..
As pak nuk mendohena..
Por vetëm dashurona.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Dashuria esht aq ndjenje e bukur por aq dhe e dhimbshme....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Dhimbja mjer kujt i bie por duhet qe te perpiqemi e ta kthejme ne force ...
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

forca nje ndjenje e vecante
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

e vecanta e botes eshte se askush smundet ta ktheje sic ka qene e aq me pak te krijoje nje bote te re dhe te bukur si dikur pa ndothje pa azgje gjithcka natyrale
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

natyrale nje gje qe rall e gjejme ne ditet e sotshme ...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

E sotmja duhet te jetohet e nesermja zdihet si vjen
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

ekonomike mund te quash nje makine si imja, pa karburant......
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

karburanti po shkon ne stratosfere ishalla prodhohet ndonje makine te punoje me ajer ...
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

....me kete ajer qe spo na mjafton te marrim frym e jo me qe te mbushim makinat,me mire makinat me uje...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Ne vajzat jemi të shkrejta..
Me mend të lehta..
As pak nuk mendohena..
Por vetëm dashurona.
Me u feju ba v'shtir
jam tu met beqar si baba
a ka naj beqaresh knej parit
T'fejohet edhe apa :p hihihihih
 

MasteR

I'm offline
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

uji i embel ne gjith rruzullin tokes perben vetem 3 perqin te gjith nga e gjith sasia e ujrave ne toke
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Toka eshte rruzull shume i bukur ku mban mbi shpine miliarda krijesa njerezore...
 

ElaEla

Antar Aktiv
Pe: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

Njerezore e quan ate sjellje ti?
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

...ti ElaEla nuk jeton dot pa zemren tende?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Me fjalen e fundit vashdo fjalin e dyte

ju lutem mos krijoni chit chat dhe loja eshte me fjalen e fundit ti perqendroheni lojes flm vashdoni me tenden...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top