Me fat Fiter Bajrami

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me rastin e festes se Fiter Bajramit, shfrytezoj rastin dhe ua uroje te gjithe besimtareve te besimit Islam, festen e Fiter Bajramit, me shprese se do te presim edhe shume festa tjera me gezim dhe hare. Lus Zotin e Madherishem, te na kete pranuar agjerimin e muajit te shenjte te Ramazanit te gjitheve, lutjet tona dhe cdo adhurim tjeter qe e kemi bere.
Lus Zotin ti meshiroje te gjithe ata qe deri dje ishin me ne, e sot nuk jane ne mesin tone. Mos i harroni ne kete dite te gezuar, lutuni per ta, e i takofshim te gjithe ne xhennet/parajse, Amin.


Screenshot_3.png
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Gezuar te gjitheve!
Qofte zemra juaj strehe feste sot e pergjithmone!
 
Top