• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Më falni! ثshtë faji im”, Zuckerbergu arrin në Kongres

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Ndonjë ditë kur të del WxP të thotë në parlament të Shqipërisë, më falni ishte faji im.
 

Zana1

Braveheart
Po pergjegjesia eshte e jotja edhe ne momentin qe ke qasje ne internet ta dishe qe te gjitha cfare ti ben apo surfon ne internet jane ne nje forme apo tjeter te qaseshme nga dikush tjeter, duke u nisur nga ISP ai qe ju ofron internetin, nga ai qe ju e vizitoni etj..
Ne rregull mo e jam dakort me ty, e k'te po them edhe une... qe nuk eshte faji i k'tij qe e ka ndertuar si biznes , por i perdoruesve.

E njenta gje eshte edhe me forumin, pshm. ( Faji eshte i joni pshm, qe i besojme pales kryesore . ) Prandaj ka shume rendesi qe te ruash privatesine tende, etj etj etj e kjo eshte pergjegjesia e jote... nuk i besohet pales tjeter apo nje te dyte , ne k'te mes.

A u kuptuam ? : )
 
Last edited:

Guest20

Antar i ri
Ky Mark Zuckerberg,te pakten e ka opsioni elimino llogarine..po su ndjeve rehate i fut nje te mbyllur e je ne rregull..po ketyre forumeve si tja bejme qe se kane kete opsion :p
 

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Ne rregull mo e jam dakort me ty, e k'te po them edhe une... qe nuk eshte faji i k'tij qe e ka ndertuar si biznes , por i perdoruesve.

E njenta gje eshte edhe me forumin, pshm. ( Faji eshte i joni pshm, qe i besojme pales kryesore . ) Prandaj ka shume rendesi qe te ruash privatesine tende, etj etj etj e kjo eshte pergjegjesia e jote... nuk i besohet pales tjeter apo nje te dyte , ne k'te mes.

A u kuptuam ? : )
U kuptuam oj Zane Mali ^_^ hihiihih
 

Zana1

Braveheart
Ky Mark Zuckerberg,te pakten e ka opsioni elimino llogarine..po su ndjeve rehate i fut nje te mbyllur e je ne rregull..po ketyre forumeve si tja bejme qe se kane kete opsion :p
Nuk e kane te njenten fuqi forumet, sepse jane te limituara qe ne trup/ndertim ... kshuqe e shumta qe mund te te demtoje eshte imazhin dhe privatesine , e kjo eshte ne doren tende ( RUAJI ATO SI SYTE E BALLIT ) ... ne te te kundert e shumta qe mund te bej , eshte te te japi nje ban ... ku ne k'te rast , eshte humbja e tij ... i prishet imazhi, i bien klientela etj etj etj ... pastaj ngordhin me pak fjale. : d


Ps.. ne fb eliminoje sa te duash llogarine ti, por prape se prape ne his data base , vazhdon te egzistosh , packa qe nuk je me live .
 
Last edited:

K|nG

Drenica Heroic
Vendndodhja
Drenicë
Nuk e kane te njenten fuqi forumet, sepse jane te limituara qe ne trup/ndertim ... kshuqe e shumta qe mund te te demtoje eshte imazhin dhe privatesine , e kjo eshte ne doren tende ( RUAJI ATO SI SYTE E BALLIT ) ... ne te te kundert e shumta qe mund te bej , eshte te te japi nje ban ... ku ne k'te rast , eshte humbja e tij ... i prishet imazhi, i bien klientela etj etj etj ... pastaj ngordhin me pak fjale. : d


Ps.. ne fb eliminoje sa te duash llogarine ti, por prape se prape ne his data base , vazhdon te egzistosh , packa qe nuk je me live .
Ne momentin qe ti behesh pjese e ndonje rrjeti social ta dish se po shet dicka nga identiteti jot ^_^
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
a ckemi qene mire ne epoken e letrave. Ky duhet tdenohet qr e shpiku fb-kun dhe Wxp qe shpiku forumin :p
 
Top