• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Më fal nënë, që nuk të mbrojta nga gruaja ime!

Xhelozi

Antarë i Respektuar
Ehh mer vinn sa jena beqar kshu themii ne por si t hyje gruja n shtrat harron qa ke mas shpineee 😉

I amel ai 2 gisht ven po çe do se t amelsohet nga fundi
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Po........... e vertete po dhe para se te ishte partnere ka qene nji goce
ama Goce tamam qe qendiste centro e qepte jastek Punonte shtiza
Si e imja e jotja ashtu edhe i te tjereve
me thuaj a di gje ti sot sa femra mund ti bejne keto gjera ???
Sot na cau.... F.b Instagram snapchat etj etj etj
Po nuk jane te gjitha ashtu o Vin,ke plot vajza te mira .Dhe ti mos shiko neper fb apo instagram se çfare postojn kur ti nuk i njeh fare ato realisht.Ato mund te jen shume te mira ,thjesht ti si njeh aq sa duhet .Pastaj kohet kan ndryshuar se dhe ti nuk prashit bahçen ,apo te merresh me blegtori ,je me i integruar,edhe ajo ashtu eshte ,nuk di te qep,por te kujdeset per shtepin dhe ty do dij ta bej me se miri.Vajzen varet si e trajton,si ne lidhje ,edhe kur behet partnere apo i jep statusin "nënë". Duhet të perpiqesh ti falesh ngrohtesi se ajo le familjen e saj dhe vjen tek familja jote (ti je ne rregull se nuk leviz nga familja)rolin kryesor e ka burri,nëna ka vendin e vet,por edhe partneria ka te sajin se nuk eshte thjesht sherbetore
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po nuk jane te gjitha ashtu o Vin,ke plot vajza te mira .Dhe ti mos shiko neper fb apo instagram se çfare postojn kur ti nuk i njeh fare ato realisht.Ato mund te jen shume te mira ,thjesht ti si njeh aq sa duhet .Pastaj kohet kan ndryshuar se dhe ti nuk prashit bahçen ,apo te merresh me blegtori ,je me i integruar,edhe ajo ashtu eshte ,nuk di te qep,por te kujdeset per shtepin dhe ty do dij ta bej me se miri.Vajzen varet si e trajton,si ne lidhje ,edhe kur behet partnere apo i jep statusin "nënë". Duhet të perpiqesh ti falesh ngrohtesi se ajo le familjen e saj dhe vjen tek familja jote (ti je ne rregull se nuk leviz nga familja)rolin kryesor e ka burri,nëna ka vendin e vet,por edhe partneria ka te sajin se nuk eshte thjesht sherbetore
PO e nis Komentin nga fundi Xhan
Burre e grua behen sherbetore te shtepise se tyre e te fmijeve te tyre
Une vertete nuk merem me blegtori ama Shtepite ne fshat i Kam 3 kat
dhe normalisht Prashis si jo
per ta mabjt veten ne forme.. prashis kur kam kohe me teper sepse jam gjithe kohes i zene me pune
tregtia te ngjit este le te shqitesh
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
PO e nis Komentin nga fundi Xhan
Burre e grua behen sherbetore te shtepise se tyre e te fmijeve te tyre
Une vertete nuk merem me blegtori ama Shtepite ne fshat i Kam 3 kat
dhe normalisht Prashis si jo
per ta mabjt veten ne forme.. prashis kur kam kohe me teper sepse jam gjithe kohes i zene me pune
tregtia te ngjit este le te shqitesh
Po shume mire ben qe prashit,edhe une e bej nuk kam lindur qytetare ,edhe vajza tjeter do te pershtatet ,dhe shume mire e the qe jan te dy shërbetor te shtepis .Di te them qe vajza te mira ke plot ,disa qe te duken te hedhura apo ku di une , i ka ber halli dhe nuk kan patur nje dore te ngrohtë qe ti drejtoj ,pra ti nuk e di fare historin e saj.Keshtu qe mos shiko shume larg per vajzen perfekte ,dhe mos ki pretendime.Nuk ka femer apo njeri qe te mos pershtatet .
 
Top