Me duaj! :))

kur pash kete foto,se c`me brodhi mendja si nje elekricitet ne kohe,dhe padashje po mendoja;
A do ja mbajme njeri-tjetrit duart ne pelqeri!?
Si do jete jeta jone rrth te 70-tave?!

Dhe kesaj fotoje do ngjisja keto vargje momenti te mijat.


....me duaj ti perseri,sic dite dje dhe sot,,,dhe deri ne perjetesi! :))
7caa6b4ef311554a2aaf895212ebcde3.jpgTema; c`do gje rreth dashurise,foto,shprehje qe ju zgjojne copeza dashurie.
 
ahh ja ky, nder te preferuarit e mi,paska bere kenge si titulli i temes sime,mesa duket eshte frymzuar nga tema ime. :p

 
Me duaj,me ajken e dashurise qe shkrihet neper ditet tona!
Me duaj me dhembshurin e shpirtit ,qe shkrihet ne timin!
Te duhemi ne keto dite te ftohta te kesaj jete,ku e vetmja ngorhje jane shpirtrat tane per njeri-tjetrin.

Le ti bejme ditet tona me me ngjyra,me duaj se vetem kur me don ti,ndihem qe dhe une behem nje burim dashurie! :))
 
“Edhe në mes të një turme, shpirtrat e afërm arrijnë të komunikojnë.
Ata e njohin veten në turmë për diçka të njohur, intime, që secili prej tyre e gjen tek tjetri. "

Banane Yoshimoto
1640785262537.png
 
Top