• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

me c'fare te drejte??/

me c;fare te drejte nje ircop jep acc ne #ndihme aop qe eshte ne denim .?
05:15:32] <@^Gangesteri_vip^> [Engjell]
[05:15:51] <@^Gangesteri_vip^> [Engjell] kalo edhe nga #stafi
[05:15:56] <@^Gangesteri_vip^> [Engjell] kalo edhe nga #stafi
[05:15:58] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> skam access pra
[05:16:07] <@^Gangesteri_vip^> qysh ske access ti
[05:16:12] <@^Gangesteri_vip^> po ketu ne ndihme?
[05:16:34] * nojtle is now known as So`Damn-BoReD
[05:17:27] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> [Engjell]
[05:17:32] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> kush te dha acc
[05:17:34] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> ?
[05:17:52] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> skam acc mer
[05:17:57] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> me dha leje ircopi me nejt
[05:18:01] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> [Engjell]
[05:18:04] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> kalo part
[05:18:08] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> ketu bej une komande
[05:18:12] <[MENTION=6980]kot[/MENTION]_per_zotin> jo ircop
[05:18:20] * Quits: [MENTION=888]alo[/MENTION]_Zalo (Crack.coca@Cunat.E.Tabakanes) (Mirupafshim!)
[05:18:35] * kot_per_zotin is now known as WebMaster
[05:18:40] * SmS is now known as Ketrushi
[05:18:41] <+djalka> lol
[05:18:46] <@WebMaster> [Engjell]
[05:18:49] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> uu
[05:18:52] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> po me
[05:18:52] <@WebMaster> po po
[05:18:55] <@WebMaster> part
[05:18:56] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> ;)
[05:19:01] <[MENTION=6881][Engjell][/MENTION]> ja 2 sec
[05:19:02] <@WebMaster> edh eme thuj kush ircop
[05:19:06] <@WebMaster> te dha leje ty
[05:19:07] <@WebMaster> ?
 
Top