• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me cfare prezentohemi si shqiptar!!!

Зngjεll

___________
mendoj se injoranca e popullit ne organizimin politik te vendit e ne njohuri gjenerale dhe ana positive sdiskutohet qe eshte mikpritja.
Shumë dakort me Entilën jemi vend mikpritës gjë që na dallon nga vendet e tjera
 

entila

Anëtar i ri
Зngjεll;159168 said:
Shumë dakort me Entilën jemi vend mikpritës gjë që na dallon nga vendet e tjera
eh pikerisht ne vendet e huaja njerezit jane shume te ftohte dhe indifferente, gjithsesi ka edhe njerez si ne.
 

Didi

C'est la vie.
Pse duhet ti prezantohem me ndonje gje?! Kur vjen radha them jam shqiptare e pike po pata ndonje kundershtim them e ku qendron problemi? Fol po deshe! Lol
 

iLirjam

Antar i fv.al
Me ngjyrat KuQ e Zi,,

Me Simbolin e Flamurit,

Me Finiks dhe me Shqiponj,

Me Hartën e ShqipëRis natyrale,,

Me NëN Terezën dhe me GJerGJ Kastriotin,,


:pepe:
 

sensuu

sweet
Pse duhet ti prezantohem me ndonje gje?! Kur vjen radha them jam shqiptare e pike po pata ndonje kundershtim them e ku qendron problemi? Fol po deshe! lol
ahahhahaha ti dukesh si italiane,,,,,,,,
 

iLirjam

Antar i fv.al
nese ka ndonje moderator on,,a ka mundsi ta korrigjoj kte posten siper dhe ta shlyej kte posht??
 

iLirjam

Antar i fv.al
hahahah posten e mbisiper sensit e kisha fjalen,,dhe ti shlyej kto ne vazhdim nga un!!!!!
 

Allred_pz

Antarë i ri
Fatkeqesisht shtresa e ulet jan detyru te migrojn neper bote, shtresa, e cila nuk ka informacion mbi vlerat kombetare. 80% e shqiptarve qe jetojn jasht jan njerez te puneve fizike pse jo dhe punve te rrezikshme ne ate vende! Sa per fate te keq shqiptarve te devotshem te ngritur nga ana profesionale nuk u jipej hapsire per te tregu veten dhe vlerat kombetare. Kemi ne Kosove emisjonin PARROTLLA, ku Milaim Zeka, ter kohen ka me then atje jasht atje ne Suedi, Gjermani, duke mos e pyetur veten pse nje Suedeze u martu me ate, pse ishte njeri pa vlera, apo qe kishte vlera. Ne per te qene me afer evropes, i perbuzim vlerat historike, traditen e familjes apo me gjere! Une personalisht do prezantohesha me disa gjera: Sofren e bukes, Tirqit e gjyshit, falja e gjaqeve ne vitet 1990, edhe Kanunin, perjashtu se aty nuk falet gjaku, por me tregu cfare populli i lasht jemi!
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Si komb kemi shume virtute dhe plot zakone te mira qe mund ti prezantojme botes,por kjo ne radhe te pare ka te beje me edukaten tone personale.Kjo eshte alfa e prezantimit te shqiptareve me boten e huaj.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Me ushqimet e mira (tek puna ime gjithmon thone: po sot ca ke gatuar U ben pershtypje qe ne gatuajme ne shtepi) dhe me familjen, qe jemi gjithmon bashk kudo qe shkojme. Plus mua me pelqen qe rinia rri me familjen deri sa eshte gati te martohet, kete po qe e vleresoj nga familjet shqipetare.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Fatkeqesisht shtresa e ulet jan detyru te migrojn neper bote, shtresa, e cila nuk ka informacion mbi vlerat kombetare. 80% e shqiptarve qe jetojn jasht jan njerez te puneve fizike pse jo dhe punve te rrezikshme ne ate vende! Sa per fate te keq shqiptarve te devotshem te ngritur nga ana profesionale nuk u jipej hapsire per te tregu veten dhe vlerat kombetare. Kemi ne Kosove emisjonin PARROTLLA, ku Milaim Zeka, ter kohen ka me then atje jasht atje ne Suedi, Gjermani, duke mos e pyetur veten pse nje Suedeze u martu me ate, pse ishte njeri pa vlera, apo qe kishte vlera. Ne per te qene me afer evropes, i perbuzim vlerat historike, traditen e familjes apo me gjere! Une personalisht do prezantohesha me disa gjera: Sofren e bukes, Tirqit e gjyshit, falja e gjaqeve ne vitet 1990, edhe Kanunin, perjashtu se aty nuk falet gjaku, por me tregu cfare populli i lasht jemi!
ti ja paske fute pordhes kot o cun
shqipetaret me te njohure neper bote ku jetojne ne shqiperi apo emigrim.
ne emigrime shqipetaret bejne pune nga me te ndryshme jo vetem fizike dhe te rrezikshme , apo po ja fute kote ti mor lale se na flet me ato qe ke degjuare me duket
ne shqiperi mbas 1990 jane hapure dhe shtuare gjaqet jo te jene mbyllure,perse te mburremi me kanunin apo se jane mbyllure me qindra familje ,apo e paske si deshmi qe jemi popull i lashte se kjo eshte e vetmja gje qe na paska ngelur si kombe

saper temen duhet te mburremi me hashashin e lazaratit
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
ti ja paske fute pordhes kot o cun
shqipetaret me te njohure neper bote ku jetojne ne shqiperi apo emigrim.
ne emigrime shqipetaret bejne pune nga me te ndryshme jo vetem fizike dhe te rrezikshme , apo po ja fute kote ti mor lale se na flet me ato qe ke degjuare me duket
ne shqiperi mbas 1990 jane hapure dhe shtuare gjaqet jo te jene mbyllure,perse te mburremi me kanunin apo se jane mbyllure me qindra familje ,apo e paske si deshmi qe jemi popull i lashte se kjo eshte e vetmja gje qe na paska ngelur si kombe

saper temen duhet te mburremi me hashashin e lazaratit
a te lumte goja per ate rreshtin e fundit ..... ka lezet mo kashte lazarati ...made in albania ..... po e shesin robt sikur eshte hollandez
 
M

Morfina

Ne ditet e sotme sapo te thuash nga je me prejardhje fjala e pare qe te thone: Mos vertet sa keq 🤣🤣🤣
 
  • Mërzi
Reactions: Ivy

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ne ditet e sotme sapo te thuash nga je me prejardhje fjala e pare qe te thone: Mos vertet sa keq 🤣🤣🤣
Nje experience qe kishe une pak kohe me pare
Shkoj ne nje hair salon dhe njera nga vajzat qe punonte aty me pyet : nga je ? Une I them Albania
Dhe e pyes e di se ku eshte ? Me thote of course eshte ai vendi nga eshte originally Kim kardashian lol
I them nah that’s Armenia lol
Ma ben a nuk eshte same thing lol lol
 
M

Morfina

Nje experience qe kishe une pak kohe me pare
Shkoj ne nje hair salon dhe njera nga vajzat qe punonte aty me pyet : nga je ? Une I them Albania
Dhe e pyes e di se ku eshte ? Me thote of course eshte ai vendi nga eshte originally Kim kardashian lol
I them nah that’s Armenia lol
Ma ben a nuk eshte same thing lol lol
Hahahaahahahahah mi no anderstand sori ja kshu ti thuash :p
 
M

Morfina

a te lumte goja per ate rreshtin e fundit ..... ka lezet mo kashte lazarati ...made in albania ..... po e shesin robt sikur eshte hollandez
Dhe pikerisht per kte arsye hollanda se jep voten per shqiptaret te hyn ne EU.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me speca turshi, bora dej ngu tu shku nshkolle lol
 
Top