• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

MC Kresha vjen “N’Disko” (Video)

xhebrail1

INTERIST
Mc Kresha ka lansuar projektin e tij më të ri, videoklipin e titulluar “N’Disko”.

Videoja ishte paralajmëruar po thuajse dy muaj më parë, por mbase sezoni i ngjeshur i verës ka shtyrë ca planet e Kreshës për lansimin e saj.

Klipi, i realizuar nga Vissound Media, përmban sekuenca të koncerteve të Kreshës nëpër klubet anë e mbanë trojeve shqiptare.

Edhe ky projekt vjen nën ombrellën e produksionit PINT, që udhëhiqet nga Kresha dhe Lyrical Son. Kënga e fundit e Kreshës ishte pikërisht bashkëpunim me Lyrical, “Me Ta Pyl”, që rezultoi me shumë sukses.

Në vazhdim mund të përcillni videoklipin më të ri të reperit kosovar, “N’disko (t’shqiptarve)”. /Telegrafi/
[video=youtube;HbmuOP-xrtY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HbmuOP-xrtY[/video]
 
Top