• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mc Kresha - Poem

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
[Teksti i "Poem"]

[Verse 1]
Ah, ah
Po du me t'pas face to face n'shtrat
My place my spot
Senet që mi thu ti m'bojnë mu ni hot
Me ty po du mu prek shtat për shtat
Natë për natë
Po du me pas fat n'jetë ty me t'pas fat
Mos um shty po meno pak ma gjatë
Se edhe unë kom zemër nuk kom aparat
Po flas shumë shpesh po tutna po tu bona bajat
Për ty jom i etur
Po lutna cdo natë mos mu kon i tepërt
Po du me pas dikon që m'lon kur jom fjetur
Me jetu kët' jetë si mos me pas tjetër
Mu nih si mu kon t'ri edhe kur jena t'vjetër
Po t'shoh ty deri sa pi qeli sytë
Pe shoh veten me laps e me letër
E gjith' kjo kryevepër
Veq ni ondërr tjetër
Veq ni ondërr tjetër
Veq ni ondërr tjetër

[Hook]
Po du me kon me ty ma (me ty ma)
Po du me t'pas ty ma (ty ma)
Po du me kon me ty ma (me ty ma)
Po du me t'pas ty ma (ty ma)

[Verse 2]
Hej ma, edhe nëse larg jena
Me mijëra kilometra për 1 milion jeta
Nuk t'zavendson tjetra
I kom qel letrat kujtimet e vjetra
Plot vlera mushet fleta me fjalë ma t'vërteta
Që dalin prej kti zoni t'zymt shpirtit t'mbyllt
Kët' natë t'gjatë pa agim ti shëndrit si ni yll
Veq unë e ti e dim qka do me thonë
Mu kon bashkë shpirtnisht e fizikisht t'ndamë
Kupto, që ti je numër njo
Tjetër s'kom kur s'kom me pas
Edhe nëse boj dukat me thas
Jom i njejti

[Hook]
Po du me kon me ty ma (me ty ma)
Po du me t'pas ty ma (ty ma)
Po du me kon me ty ma (me ty ma)
Po du me t'pas ty ma (ty ma)

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Megjithate, e ndegjoj vazhdimisht :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Private conversations
Help Users
    Top