• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mbreti që sfidon popullin, bleu dhjetëra makina luksoze për 14 gratë

20911126-7676979-image-m-29_1573570103921.jpg

Mbreti i Swaziland është vënë nën akuzë kohët e fundit sepse ka sfiduar dhe nëpërkëmbur popullsinë e varfër duke bërë një jetë luksozë dhe të tepruar për vete dhe gratë e që e rrethojnë, të cilat nuk janë pak.
20911088-7676979-image-m-24_1573570030248.jpg

Ditët e fundit Mbreti Mswati III ka shkuar dhe më tej me shpenzimet e tij marramendëse duke blerë 19 Rolls Royce dhe 120 BMW për 14 gratë e tij. Sipas dëshmitarëve dhjetëra kamionë që transportonin BMW X3 dhe Serie 5 kanë zbarkuar nga një anije nga Afrika e Jugut.

20908876-7676979-image-m-6_1573569338594.jpg
Rroga mesatare në Swaziland janë shumë të ulëta dhe një punonjësi do t’i duheshin më shumë se 70 vjet për të blerë një makinë të tillë. Për këtë arsye ky veprim i mbretit ka shkaktuar një zemërim të madh në popull.
20908880-7676979-image-m-4_1573569252210.jpg
Indeksonline
 
Top