Maske per lekur te bute

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Maske per lekur te bute

Ku mund te ju gjejme ju Netflix,nese ben te pyes pasi mund te na vije rruga andej ndonjehere dhe ju vizitojme per te provuar gatimet tuaja?!
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Maske per lekur te bute

Ndoshta me bie rruga dhe takohemi e me jep ndonje recete nga afer :p ,edhe per ti bere reklam restorantit/mences nese ka pasi mund te jene te interesuar e te tjere,psh ti si shoqerues i imi! :darke:
 

Passion

Banned
Titulli: Maske per lekur te bute

Ndoshta me bie rruga dhe takohemi e me jep ndonje recete nga afer :p ,edhe per ti bere reklam restorantit/mences nese ka pasi mund te jene te interesuar e te tjere,psh ti si shoqerues i imi! :darke:

Ben propagande Netfix :gjuhe:

E ke te bute,aromatike lekuren :D
Me degjo mua :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Maske per lekur te bute

Me cilat syze e ke pare me ato me xham apo pa xham Lol ahaha

Edhe aromatike pa le :parf: ,e paske nuhat lol

Shshsh mos na tremb Netflix se eshte nga te vetmit anetare qe meson femren si te jete nje gatuese e mire (dashuria kalon njehere nga stomaku :p ) dhe si te mirembaje veten..e te gjitha keto vetem per te kenaqur ju meshkujt :D
 

netflix

Anëtar i ri
Titulli: Maske per lekur te bute

Ku mund te ju gjejme ju Netflix,nese ben te pyes pasi mund te na vije rruga andej ndonjehere dhe ju vizitojme per te provuar gatimet tuaja?!

Po ti bish nga Belgjika munde te na gjesh, mundesisht vetem tet vije rruga :p Se Passion ndoshta smerr vesh nga gatimet ;)
 
Redaktimi i fundit:

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Maske per lekur te bute

I bie nga Belgjika e perfundon ku dmth,apo vec drejt rruges e ku te dale?! :p

Le se u bera pishman,ate se marr se gje te hajrit s'ben pervec sa me grric nervat :vriveten: por edhe vete s'vi,kshu qe na humbe qe te dy :viol:

E di qe do prekesh nga kjo humbje e madhe :p ,vec nje nder..lotet si duroj dot e as lutjet, shko ne heshtje t'lutem lol
 
Redaktimi i fundit:

netflix

Anëtar i ri
Titulli: Maske per lekur te bute

Po ti vendos e nisu njeher e pastaj rruges shohim e bejme.

Se aq shume jam bere merka qe pos erdhe zdi se cbeje :shokim: :)
 
Top