• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashtronte burrat se do iu shëronte gratë

-640-0-5e28a70b6a85a.png


Hysri Peqani, i njohur ndryshe si “Burdushi”, është liruar nga paraburgimi. Mediat kosovare raporton se lajmi konfirmohet nga avokati i tij mbrojtës, Asdren Hoxha.

”Burdushi” ishte shpallur fajtor nga Gjykata Themelore në Prizren në muajin nëntor të vitit 2019. Ai ishte dënuar me një vit burg dhe 5000 euro gjobë për veprën penale “mashtrim”.

Ai akuzohej se më 20 qershor 2014, deri më 12 gusht 2014, në Prizren, me qëllim që t’i fsheh faktet dhe në mënyrë të kundërligjshme të fitojë pasurori për vete apo për personin tjetër, e mashtroi dhe i premtoi Q.P, duke i thënë se do t’ia shërojë bashkëshorten, e cila vuan nga depresioni, kundrejt 2000 eurove.

Sot.com.al
 
Top