• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashtrimi me i madh qe ju eshte thene?

Vajza

Staf në FV.AL
Datëlindja (mosha) e tim shoq të cilën e kuptova kur u kurrorëzuam
Ende nuk jam ka falur dhe secili rast që më jepet i drejtohem: po voglushi i dadës? 😂
Uhuuuuu.sa raste ka kshu. Sje as e para as e fundit 😂😂...
Nuk edi te rasti jot kush esht me i.madh..
Por nga anet tona gjithmon i ulin vitet nese cuni esht 27 nena e tij thot i ka 23 :p ... te tregon dtl e vllait e tij te vogel , dhe kshu pastaj kur mer vesh nusja thott wtf 9 vite me i madh.se un e jo 5 😂😂
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Uhuuuuu.sa raste ka kshu. Sje as e para as e fundit 😂😂...
Nuk edi te rasti jot kush esht me i.madh..
Por nga anet tona gjithmon i ulin vitet nese cuni esht 27 nena e tij thot i ka 23 :p ... te tregon dtl e vllait e tij te vogel , dhe kshu pastaj kur mer vesh nusja thott wtf 9 vite me i madh.se un e jo 5 😂😂
Ai është voglushi 😂😂
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Ne 10 te darkes, pas 1 gote vere ne ambjent privat, me tha:
"Do e prish fejesen javes tjeter kur te shkoj per pushime ne vendin tim! ;) Keshtu qe... zere se jam beqare... ;) "

P.s. ky ishte vetem fillimi i genjeshtrave te saj...
 

Vajza

Staf në FV.AL
Ne 10 te darkes, pas 1 gote vere ne ambjent privat, me tha:
"Do e prish fejesen javes tjeter kur te shkoj per pushime ne vendin tim! ;) Keshtu qe... zere se jam beqare... ;) "
Ehh e ti mor djal , ku te qellojn kto edepseska 😂😂 pa namuska njer 😂🤪
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Eshte firm veshjesh te brendshme per femra te fejuara/martuara. Me duket se materiali nuk eshte fort i mire, se i heqin me nje fryme kur i ngacmoj... :p
Femrat e fejuara/martuara paskan firmë të caktuar të të brendshmeve 🤔
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
Njera me ftoi per darke, me ftoi ne shtepi beme detyrat e shtepise tere naten e ma tha, jam e virgjer. :p
 
Top