• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Me vie shume keq Morena qe je kaq e ceket dhe mendon se mua me behet vone se me repikon nje femer (pse cka dini me mire te beni vec te kundershtoni-replikoni). Jo me ty por me ke te doje ketu dhe ne jet mund te kapem sepse ia dal qe c'ke me te, por nuk e shoh shume te nevojshme te humbe kohe ta bind dike qe e ka trurin top dhe nuk ia len ne te pa marre parasysh argumentet. Shume here dhe me germa te mesha po e sjell kete fjalen TRU, tamam ne kuptimin qe mashkulli nuk paska tru, dhe kete ia fal femra (ne kuptimin e meson se si te veproj)...sa e ceket aman sa e ceket. Nuk e di me c'meshkuj ke pas pune, por me siguri paskan qene shume servil ndaj teje, perndryshe nese ne ua plotesojme dehsirat, mendoj se nuk duhet nencmuar, perkundrazi, por ju edhe ketu gjeni aresye te tregoheni superiore....(por mos harroni se te shumten jeni me kurriz perfundi)
Cte thashe une qe me thua e ceket :(

Shume jeni ankuar per te parat e te pasmet mos mohoni cf doni :p
 

sensuu

sweet
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

sa shume fjale qe ju keni dedikuar meshkujve.
meshkujt nuk duan shume fjale.
per mendimin tim nje mashkull eshte i dobet kur ai nuk perballet dhe nuk i qendron deri ne fund asaj qe thote.
 
Top