• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Endrra

VIP
Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ne mund tï؟½ jemi difekt i lindur dhe ju tï؟½ jeni gjithï؟½ka vajza tï؟½ dashura. Keni vetï؟½m njï؟½ defekt , j'u vijnï؟½ shoqet shumï؟½ shpesh dhe humbisni goxha ditï؟½ tï؟½ muajit , ne ditï؟½t e Zotit i jetojmï؟½ njï؟½soj, ju jo pï؟½r fat tï؟½ keq LOL LOL Edhe nï؟½ qofshim tï؟½ dobï؟½t nuk jemi me dy fytyra ,nuk ndryshojmï؟½ humor etj etj Kush ï؟½shtï؟½ sexi i fortï؟½ thatï؟½ ? :p
Po pse kjo ju be te fort ju (nese e kuptova taman)...Ke pare ndonjehere burre me dhimbje veshke...atehere debatojme bashk.

Apo ke lind fmi ,,,,??????:byca:
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Pastaj nese duhet te flasim per femra me k..e le te flasim per valkiriat ato po ishin femra me te guximshe se meshkujt

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:44 ----------

ahahahha Morena keta te bejn te qeshesh me zor LOL


e harruan impotencen....dmth te kesh vegel por te ta lerojn aren te tjeret :p
Bella e shikon qe na nenvleresove dhe per kete e kemi gjetur kuren jo per gje po ai qe e gjeti ishte mashkull quhet viagra ;)
 
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

shum feministe kjo tem... ket rrall jam nga ana e mashkullit..

nuk jan te gjith njeresoj... ka mashkull dhe mashkull

por nese duam te flasim ne pergjithesi them dhe ket: ne kemi dinakerine
nese mashkulli vepron pa perdor trurin dhe nuk e ben me te keqe ne e bejm pikerisht per ta vrare shpirterisht...
 

Endrra

VIP
Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

shum feministe kjo tem... ket rrall jam nga ana e mashkullit..

nuk jan te gjith njeresoj... ka mashkull dhe mashkull

por nese duam te flasim ne pergjithesi them dhe ket: ne kemi dinakerine
nese mashkulli vepron pa perdor trurin dhe nuk e ben me te keqe ne e bejm pikerisht per ta vrare shpirterisht...

Nuk mjafton jeta per ti provu te gjithe moj ti "anarkiste" :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Pastaj nese duhet te flasim per femra me k..e le te flasim per valkiriat ato po ishin femra me te guximshe se meshkujt

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:44 ----------Bella e shikon qe na nenvleresove dhe per kete e kemi gjetur kuren jo per gje po ai qe e gjeti ishte mashkull quhet viagra ;)
hahahahhaha atehere kerkoj falje......rrofte mashkulli , me fal rrofte viagra LOL


p.s ika ika se po me presin te dy keta LOL
 
Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Nuk mjafton jeta per ti provu te gjithe moj ti "anarkiste" :)
njifemi?
me kerkuan te shfaq teorit e mia te superioritetit femeror...
un kundershtova sepse meshkujt i kam fiksim :p

me than qe jam ne mbrojte te superioritetit femeror ..
dhe un prap kundershtova:" jo te superioritetit femeror por te timit"
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

DM Mos u bej e eger moj :p

Perseris, temen mos e merrni si feministe, as nuk po nxjerr ndonje shkence, as po akuzoj.
Une jam e bindur se shumica, per te mos thene te gjitha ( se preket egoja e disave) qendrojne.

Nese jo ndryhoj mendim.
 

Endrra

VIP
Re: Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

njifemi?
me kerkuan te shfaq teorit e mia te superioritetit femeror...
un kundershtova sepse meshkujt i kam fiksim :p

me than qe jam ne mbrojte te superioritetit femeror ..
dhe un prap kundershtova:" jo te superioritetit femeror por te timit"
Edhe une ikam fixim :),,,uh na falni juve per "Ti"
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

ahahahha Morena keta te bejn te qeshesh me zor LOL


e harruan impotencen....dmth te kesh vegel por te ta lerojn aren te tjeret :p

Mos u kapni tek ana seksuale se e keni te humbur pa nisur betejen. ...ruajini forcat per raundin e dyte!

dy fytyra jan me mire sesa dy maska :p
Ana sexuale ?Ne kënaqemi me ato që na ofron jeta vajza , ju as veten nuk kënaqni dot lere më t'ju kënaqin të tjerët LOL Nëse këtë quan anën sexuale e ke gabim pasi nuk jetojmë për të këaqur vajzat por veten , me ju është njësoj si të përpiqesh të bësh të qeshësh gomarin duke e guxhulitur nga këmbët LOL LOL
Të na rrojë Ferid Murati ne se edhe në qofshim impotentë gëlltisim një porcion magjik dhe opa :D
Po pse kjo ju be te fort ju (nese e kuptova taman)...Ke pare ndonjehere burre me dhimbje veshke...atehere debatojme bashk.

Apo ke lind fmi ,,,,??????:byca:
Pse gra me dhimbje veshkash nuk ka ? LOL Ne e shfrytëzojmë kohën në maksimum të paktën pasi nuk na duhet të pastrojmë me acid tualetën për të bërë ujin e hollë , uh sa difekte keni ju nëse i mbledh , jam i sigurt që njëherë në jetën tuaj keni pasur zili që nuk jeni meshkuj . Ne nuk ju kemi zili pasi e dimë sa vuani që të paktën të na bëni t'ju pëlqejmë . J'u mëshiroj vajza dhe bëni mirë që i ngrini moralin vetes por mos e çoni shumë lart se vriteni më shumë kur të zgjoheni nga gjumi apo ëndrra :p
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

LOL.. te gjitha ato qe ka shkruar morena jane te verteta skeni cti beni! :D :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Goca duhet mos tju hym ne hak , se per nuhatje jan numer 1 cunat
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Arfe i bere qen kufiri LOL (me mire tartufi :p)
 

Endrra

VIP
Re: Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ana sexuale ?Ne kï؟½naqemi me ato qï؟½ na ofron jeta vajza , ju as veten nuk kï؟½naqni dot lere mï؟½ t'ju kï؟½naqin tï؟½ tjerï؟½t LOL Nï؟½se kï؟½tï؟½ quan anï؟½n sexuale e ke gabim pasi nuk jetojmï؟½ pï؟½r tï؟½ kï؟½aqur vajzat por veten , me ju ï؟½shtï؟½ njï؟½soj si tï؟½ pï؟½rpiqesh tï؟½ bï؟½sh tï؟½ qeshï؟½sh gomarin duke e guxhulitur nga kï؟½mbï؟½t LOL LOL
Tï؟½ na rrojï؟½ Ferid Murati ne se edhe nï؟½ qofshim impotentï؟½ gï؟½lltisim njï؟½ porcion magjik dhe opa :D

Pse gra me dhimbje veshkash nuk ka ? LOL Ne e shfrytï؟½zojmï؟½ kohï؟½n nï؟½ maksimum tï؟½ paktï؟½n pasi nuk na duhet tï؟½ pastrojmï؟½ me acid tualetï؟½n pï؟½r tï؟½ bï؟½rï؟½ ujin e hollï؟½ , uh sa difekte keni ju nï؟½se i mbledh , jam i sigurt qï؟½ njï؟½herï؟½ nï؟½ jetï؟½n tuaj keni pasur zili qï؟½ nuk jeni meshkuj . Ne nuk ju kemi zili pasi e dimï؟½ sa vuani qï؟½ tï؟½ paktï؟½n tï؟½ na bï؟½ni t'ju pï؟½lqejmï؟½ . J'u mï؟½shiroj vajza dhe bï؟½ni mirï؟½ qï؟½ i ngrini moralin vetes por mos e ï؟½oni shumï؟½ lart se vriteni mï؟½ shumï؟½ kur tï؟½ zgjoheni nga gjumi apo ï؟½ndrra :p
Per pjesen e pare Iron:pSSSS lere se cte tregojne femrat qe te ndjehesh ti me mire,,,,edhe kur e leme ne duart tuaja nese nuk vijme ,,,Qendron vetem qe sjeni te zotet ju(dhe ne duhet te bejme sikur,,,) hhahahaah.

Sa per te metat tona ,,,i kemi si jo
Por te pakten rralle kam pa gra tullace(dhe keta qe i qethin zero /vetem ja bejne qefin vetes se sna pelqejne):kafe:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Arfe i bere qen kufiri LOL (me mire tartufi :p)

JOOOOOOOOOOOOOO LARG COFT:cherrsai:
E KE LEXU ROMANIN SIKUR TE ISHA DJAL? PO JO SIKUR KY KETU AMA
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

A mund te pergjigjem edhe une Iron?

Nese do ndalemi tek ana sexuale qe une sdesha te prekja dhe shtrohet ne kete menyre nga nje mashkull.
Je i sigurte qe femra sdi te kenaqe veten?
Nje rresht me pas eshte e shkruar-nuk jetojmë për të këaqur vajzat por veten
Nese do flasim troc troc ketu ska te beje me egoizem por mangesi..
Sdua te mendoj qe meshkujt jane aq te kufizuar, mos zhgenjeni edhe ne kete ane LOL

Nese ne bejme gjera qe ju nuk i beni, i bejme qe edhe ju te jeni mire.
Por cti besh, aq dhet aq thuhet :p
Meqe permendet tualeti per cf te jemi meshkuj, qe te qellojme ne shenjester? LOL LOL
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Goca duhet mos tju hym ne hak , se per nuhatje jan numer 1 cunat
Afrenilla, Nese dikush ka afinitet per nuhatje atehere je ju femrat qe mundoheni te nuhatni gjerat edhe ne anen tjeter te globit...e paske marre me gabim me duket!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Pergjigjet i ke ne bold vetem sa per te qene konsistent!

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:51 ----------Mashkulli ideal per femren nuk eshte ai qe ka tru, por qe ka para dhe nese nuk eshte i bukur ka te tille qe jane te bukur e nuk kane para, keshtu plotesohet mozaiku....ai i imagjinuar i femres.

Ne nje teme me heret ke theneL ELB e kam vene re merr pjese ne temat e Lojrave por jo edhe ne ato te Diskutimeve...cfare ka tash qe nuk te pelqen?? Ua njemend ku ka femer qe i bie tamam cka thone meshkujt??

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------Aha tani Morena nuk po beka njeri pa tjetrin...sa keq

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------Patjeter Enderra qe shpresa vdes e fundit dhe eshte femer, mu sikur edhe Vdekja qe eshte femer - gjithecka e zeze...
Po ja nis nga fundi se vdes kur acaroheni ne ''ego''.....Ti po me replikon se te kam thene rri ne temat e lojrave apo sepse ke taman dicka per te thene??....Gjeja tjeter,nqs femrat shohin nje mashkull nga parate,po ju te ''zgjuarit'' kur i dini keta gjera pse na i plotesoni tekat??....Dmth''mangesia''juaj kthehet ne kenaqesi tonen....Po vazhdoj me tej,smun dte perkufizosh femrat apo edhe ne smund ti perkufizojme meshkujt me nje shkrim nje artikull,kjo eshte ajo qe them une,nga mungesa e argumenteve kalohet ne personalizime...Pasi ti mund te japesh pergjigjen tende e ske pse me pyet mua ''ste pelqen''....Mua ne fakt sme ben as vap as fresk si do te duash kaloji gjerat,por se te behet replike ELB,ti pse fyehesh?...Ke hall se te replikoi nje femer?...Mua sme ben peshtypje se me replikon nje mashkull,mjafton te thote dicka me TRU...Dhe si per ta mbyllur,si narcizoide qe jam,me mua mos u kap se sja del dot ahahahahah:p

---------- Post added at 07:22 ---------- Previous post was at 07:07 ----------

Ne mund të jemi difekt i lindur dhe ju të jeni gjithçka vajza të dashura. Keni vetëm një defekt , j'u vijnë shoqet shumë shpesh dhe humbisni goxha ditë të muajit , ne ditët e Zotit i jetojmë njësoj, ju jo për fat të keq LOL LOL Edhe në qofshim të dobët nuk jemi me dy fytyra ,nuk ndryshojmë humor etj etj Kush është sexi i fortë thatë ? :p
Iron,keta qe thua ti,jane fakte te natyres,dmth jane te paevitueshme,skane lidhje me karakterin e nje njeriu...Ne po flasim(ne plasnin humoristik,thumbues:p),per mashkullin,si nje karakter i ''forte''....Smund te krahas disa gjera te natyres,me disa gjera te karakterit....Pasi te ishte ashtu,a keni ''lufte hormonesh''ju a ska njeri,sepse sdini te dalloni instiktet me llogjiken...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

....Hahahahahahaha e kthyet temen ne humor....(dinakeria e femres shume evidente ) :p....ju populli i amazonave dhe sirenave :p...shiko se kjo ka tendenca te theksuara lezbizmi,...po skeni faj ju...fajin e ka ai qe shpiku vibratorin ( duhet ta nderoni me nje cmim :p)....preferencat tuaja sexuale kane ndryshuar me sa duket :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Nje shkrim dhe mundim kaq i gjate, me perplot te pasakta, por edhe te sakta, eshte deme qe nuk perfundon ne rubriken ''zemer e zhuritur'', megjithate nuk keni te drejte te ankoheni se nuk ju flasem me nga 48 ore rresht pasi kete e bejme ne shenje miresjellje per tu mos ua nderprere fjalen :p:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Nje shkrim dhe mundim kaq i gjate, me perplot te pasakta, por edhe te sakta, eshte deme qe nuk perfundon ne rubriken ''zemer e zhuritur'', megjithate nuk keni te drejte te ankoheni se nuk ju flasem me nga 48 ore rresht pasi kete e bejme ne shenje miresjellje per tu mos ua nderprere fjalen :p:p
hahahahahahhaha,..Z.Kitrra,fjala e femres eshte e shejte dhe mashkulli si besimtar i devotshem ,vetem degjon dhe meson nga fjalimet e gjata dhe plote nuanca,menquri dhe mesime per jeten..qe femra disponon dhe i thote mjafte bukur nepermjet fjalimeve 48 oreshe,..:p:p,..Femra si gjithmon njef vetem sakrificen,..dhe ne kete raste ajo sakrifikon dhe gjumin per fjalimin e saj 48 oresh..:p:p:p...hahahahahah
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pe: Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Po ja nis nga fundi se vdes kur acaroheni ne ''ego''.....Ti po me replikon se te kam thene rri ne temat e lojrave apo sepse ke taman dicka per te thene??....Gjeja tjeter,nqs femrat shohin nje mashkull nga parate,po ju te ''zgjuarit'' kur i dini keta gjera pse na i plotesoni tekat??....Dmth''mangesia''juaj kthehet ne kenaqesi tonen....Po vazhdoj me tej,smun dte perkufizosh femrat apo edhe ne smund ti perkufizojme meshkujt me nje shkrim nje artikull,kjo eshte ajo qe them une,nga mungesa e argumenteve kalohet ne personalizime...Pasi ti mund te japesh pergjigjen tende e ske pse me pyet mua ''ste pelqen''....Mua ne fakt sme ben as vap as fresk si do te duash kaloji gjerat,por se te behet replike ELB,ti pse fyehesh?...Ke hall se te replikoi nje femer?...Mua sme ben peshtypje se me replikon nje mashkull,mjafton te thote dicka me TRU...Dhe si per ta mbyllur,si narcizoide qe jam,me mua mos u kap se sja del dot ahahahahah:p

---------- Post added at 07:22 ---------- Previous post was at 07:07 ----------Iron,keta qe thua ti,jane fakte te natyres,dmth jane te paevitueshme,skane lidhje me karakterin e nje njeriu...Ne po flasim(ne plasnin humoristik,thumbues:p),per mashkullin,si nje karakter i ''forte''....Smund te krahas disa gjera te natyres,me disa gjera te karakterit....Pasi te ishte ashtu,a keni ''lufte hormonesh''ju a ska njeri,sepse sdini te dalloni instiktet me llogjiken...
Me vie shume keq Morena qe je kaq e ceket dhe mendon se mua me behet vone se me repikon nje femer (pse cka dini me mire te beni vec te kundershtoni-replikoni). Jo me ty por me ke te doje ketu dhe ne jet mund te kapem sepse ia dal qe c'ke me te, por nuk e shoh shume te nevojshme te humbe kohe ta bind dike qe e ka trurin top dhe nuk ia len ne te pa marre parasysh argumentet. Shume here dhe me germa te mesha po e sjell kete fjalen TRU, tamam ne kuptimin qe mashkulli nuk paska tru, dhe kete ia fal femra (ne kuptimin e meson se si te veproj)...sa e ceket aman sa e ceket. Nuk e di me c'meshkuj ke pas pune, por me siguri paskan qene shume servil ndaj teje, perndryshe nese ne ua plotesojme dehsirat, mendoj se nuk duhet nencmuar, perkundrazi, por ju edhe ketu gjeni aresye te tregoheni superiore....(por mos harroni se te shumten jeni me kurriz perfundi)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Re: Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ana sexuale ?Ne kënaqemi me ato që na ofron jeta vajza , ju as veten nuk kënaqni dot lere më t'ju kënaqin të tjerët LOL Nëse këtë quan anën sexuale e ke gabim pasi nuk jetojmë për të kënaqur vajzat por veten , me ju është njësoj si të përpiqesh të bësh të qeshësh gomarin duke e guxhulitur nga këmbët LOL LOL
Të na rrojë Ferid Murati ne se edhe në qofshim impotentë gëlltisim një porcion magjik dhe opa :D

Pse gra me dhimbje veshkash nuk ka ? LOL Ne e shfrytëzojmë kohën në maksimum të paktën pasi nuk na duhet të pastrojmë me acid tualetën për të bërë ujin e hollë , uh sa difekte keni ju nëse i mbledh , jam i sigurt që njëherë në jetën tuaj keni pasur zili që nuk jeni meshkuj . Ne nuk ju kemi zili pasi e dimë sa vuani që të paktën të na bëni t'ju pëlqejmë . J'u mëshiroj vajza dhe bëni mirë që i ngrini moralin vetes por mos e çoni shumë lart se vriteni më shumë kur të zgjoheni nga gjumi apo ëndrra :p
:D Ju pretendoni (mesa shoh une) se e njihni femren shum mire, sepse niseni nga prezuposti se je mashkull e keshtu duhet te jet. Por shoh qe ke nje vizion shum te gabuar. hemmm gjerat jan dy e un shpresoj te mos jet ajo e dyta qe kam ne mendje un :p. ....Mund te luftoj maskilizmin, cinizmin, egoizmin mashkullor por nuk luftoj dot "pretendimet".............E sidomos kur nje fjali fillon keshtu Ne kënaqemi me ato që na ofron jeta vajza , ju as veten nuk kënaqni dot lere më t'ju kënaqin të tjerët LOL Nëse këtë quan anën sexuale e ke gabim pasi nuk jetojmë për të kënaqur vajzat por veten.......Apo nese vazhdon fjalia keshtu:J'u mëshiroj vajza dhe bëni mirë që i ngrini moralin vetes (eshte pa shum shpresa mashkulli pastaj ) :p..........Paci suksese te medha duke kenaqur veten pra LOL


hahahah jo ne fakt ju nuk duhet te perdorni leter higjenike per ujet e holle, mjafton qe dora mos ju rreshqas se keni pantallonat :p
E vetmja her qe ka qen qe kemi dash te jemi meshkuj ka qen kur vet mashkulli eshte sjellur si i till.

Po ca zilie more mashkull i dashur mund tju kemi juve kur e tere bota juaj rrotullohet rreth nesh :D sado ju doni te genjeni veten......Saper meshire ehe ndjej ndjejni se keshtu ja mbushni veten menjen akoma me mire :p


---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

....Hahahahahahaha e kthyet temen ne humor....(dinakeria e femres shume evidente ) :p....ju populli i amazonave dhe sirenave :p...shiko se kjo ka tendenca te theksuara lezbizmi,...po skeni faj ju...fajin e ka ai qe shpiku vibratorin ( duhet ta nderoni me nje cmim :p)....preferencat tuaja sexuale kane ndryshuar me sa duket :p
Partizani ne lufte po shkonte ka marr pushken me nje dore o me nje dore :p LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Me vie shume keq Morena qe je kaq e ceket dhe mendon se mua me behet vone se me repikon nje femer (pse cka dini me mire te beni vec te kundershtoni-replikoni). Jo me ty por me ke te doje ketu dhe ne jet mund te kapem sepse ia dal qe c'ke me te, por nuk e shoh shume te nevojshme te humbe kohe ta bind dike qe e ka trurin top dhe nuk ia len ne te pa marre parasysh argumentet. Shume here dhe me germa te mesha po e sjell kete fjalen TRU, tamam ne kuptimin qe mashkulli nuk paska tru, dhe kete ia fal femra (ne kuptimin e meson se si te veproj)...sa e ceket aman sa e ceket. Nuk e di me c'meshkuj ke pas pune, por me siguri paskan qene shume servil ndaj teje, perndryshe nese ne ua plotesojme dehsirat, mendoj se nuk duhet nencmuar, perkundrazi, por ju edhe ketu gjeni aresye te tregoheni superiore....(por mos harroni se te shumten jeni me kurriz perfundi)
Morena??Me ben quote mua dhe i pergjigjesh Morena?Nejse se e kuptova e ishte per mua...ELB,e ke kap shume personale kete artikull,sikur e ke ne emrin tend jo ne emer te meshkujve....Te thash me lart mos i kthe gjerat ne personale,por trajtoje temen me objektivitet,jo ne rangun jo me cfare meshkujsh ke pasur te besh ti etj etj,pasi se besoj se do i interesonte kujt shum aq me shume sdo sillte ndonje produktivitet ne debat kjo gje(pasi sja lejoj vetes te me formohet karakteri im nga meshkujt,sorry prap per feminizmin dhe nacizoidin),pasi servilizmat e komplimentet e shumta i dalloj dhe i mbyll dyert fallcitetit qe ne fillim...Nejse...Gjeja tjeter po e perserit kete fjalen E CEKET,mos kalo ne ofendime si rezultat i mungeses se argumenteve...Pasi e ceket, e thelle,varet sa e din notin ti ELB,sepse ka njerez qe mbyten nje filxhan uje...Nejse iku dhe kjo...Nga fillimi i temes e deri ne fund e kam marr me humor dhe kam perdorur nje karizem te lehte,faji im ketu se duhej te shperndaja ne fillim manualin e perdorimit...Duke dashur per tju kthyer temes,une spo shoh akoma nga asnje nga ju,asnje argument apo mbrojtje por thjesht po lexoj viktimizimin tuaj...Pasi ne cdo rresht ju gjeni justifikimin ose na dilni viktima te femrave materialiste(si ne forme kundersulmi kjo),qe ju shfrytezojne....Ku jeni ju te ''fortet'' pra?Te ishit ashtu e merrnit temen me indiferentizem,me sportivitet,me humor,sdo binit pre e ndoshta disa provokimeve,jeni te ''forte'' apo jo??Apo duhet tju mesojme ne edhe ne kete rast si te silleni??Jeni te ''fortet'' juve qe po reagoni ne nje menyre kaq irrituese,sikur ne cdo rresht te artikullit po gjeni vetveten e po ju djeg...Nqs do ishit vertet aq te ''forte'' sa ne shkruani IDEALIZMAT e forumit,sdo ju bente peshtypje hic ky artikull,e jo te reagonit me ''emocione'',aq me shume te sulmoni femren e duke u hequr juve si viktima,ketu qenka ''fortesia'' juaj?...

P.S..Morena nqs ske pune hapim bashke nje foundacion per ''Mbrojtjen e meshkujve nga shfrytezimi i femrave materialiste''....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Disa diferenca te vogla qe gjeta une .....

1) Floket e thinjura dhe rrudhat na japin karakter dhe jo moshe :D

2) Nuk na hedh llafe cdo pornoplak ne taksi,autobuz,metro

3) Shoket tane jane ne te shumten e rrasteve te paster me ne

4) Paraqitja jone e jashtme eshte 100% origjinale merni ate qe shikoni ne ndryshim me ju qe ne darke jeni si jeni ne mengjes mund dhe mos tju njohim

5) Lojrat para seksit jane optional po deshem i bejme dhe kemi gjithmone ORGAZEM 100% te vertete

6) Akoma dhe me pak bark mbajme akoma lart sharmin si meshkuj dhe nuk tallen ata qe kemi rreth e rrotull

7) Ne PARTY asnje nuk lutet te behmi tape qe te na coje ne shpi.

8) Duke ngrene nje banane nuk bjeme pre e fantazise se shfrenuar te njerzve

9) Nqf se nje mashkull shkon me tre femra nje nje nate eshte thjeshte PERENDI nqf se shkon nje femer me tre meshkuj ne muaj eshte KΠRΛE.

10) Mbiemri jot eshte gjithmone i njejti

11) Kur degjojme numrin 69 na vjen ne tru gjithmone e njejta gje ne mendje...

12) Pranojme qe masturbohemi dhe nuk perdorim lojra plastike

13) Nuk na duhet te gjejeme ndonje arsye qe te hame cokollate thjesht e hame

14) Per servisin e makines na thone gjithmone te verteten

15) Gjoksi jone ose b....a jone nuk jane gjerat baze qe te na pranojne ne nje pune

16) Kur largohesh nga hoteli nuk eshte nevoja te rrish ti rregullosh gjerat thjesht e le ashtu si eshte bur@#$%R

17) Te besh ujin eshte shume e lehte dhe pershtatesh shume thjesht ne natyre

18) Mund te shash pothuajse kudo

19) Nuk rri te mbrosh titullin e ''gjini e bukur'' keshtu ne @@ se vret mendjen..

20) Nje burre mesatar mund te jete me nje femer te bukur e kunderta nuk para ndodh kurre

21) Bachelor party

22) Jo taka , jo shtatzani , jo perioda , jo heqje qimesh as dieta te teperta

23) Shume here i futim me fillozofi dhe pse nuk na duket
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Kjo qenka e papare,..po ku kalojn keto gjera tek juria femrore or cun.....hahahhahaha,.. Me lejo te kthej ca pergjigje miqesore,kundrejt gjinis mashkullore,.:)..se qenkan mjafte interesante..:)

Disa diferenca te vogla qe gjeta une .....

1) Floket e thinjura dhe rrudhat na japin karakter dhe jo moshe ,.....nganjehere tullacllek,..se u bijen shpejt floket..:p

2) Nuk na hedh llafe cdo pornoplak ne taksi,autobuz,metro ,....si do u hedhin athua ju ,do i jepni taksis,..autobuzit apo zitorit,,nderkohe qe ne shijojme ambjentin qe na serviret,..dhe presim komplimente nga zhaneri perreth..(tjeter pse ju i quani llafe pornoplak dhe ata kane te drejt shikimi,ne jemi zemer gjera,..:p....

3) Shoket tane jane ne te shumten e rrasteve te paster me ne ,...por nganjehere ua kapni njeri tjetrit dashnoren,..gruan,..eshte e shpifur kur dy shok rrefejn pislliqet dhe sekretet e tyre tek tek e njejta femer,..

4) Paraqitja jone e jashtme eshte 100% origjinale merni ate qe shikoni ne ndryshim me ju qe ne darke jeni si jeni ne mengjes mund dhe mos tju njohim,...ndaj % me e madhe e species tuaj ngjani me arangutangun..:p...hahahahha

5) Lojrat para seksit jane optional po deshem i bejme dhe kemi gjithmone ORGAZEM 100% te vertete,....po nuk lujtet me femren luni me dore,..vetem,..dhe ky nuk eshte privilegj por fatkeqsi momentale.....

6) Akoma dhe me pak bark mbajme akoma lart sharmin si meshkuj dhe nuk tallen ata qe kemi rreth e rrotull ,...ashtu u duket,..se gjysmen e kohes nuk keni aftesi kuptuse te mendimeve qe u gjykojn,..

7) Ne PARTY asnje nuk lutet te behmi tape qe te na coje ne shpi. ,...jo flini siper tavolinave deri ne mjes deri sa vjen pastruesi u perzen..:p

8) Duke ngrene nje banane nuk bjeme pre e fantazise se shfrenuar te njerzve ,...bjeni preh e gjykimeve te femrave,..uaaa sa qenkan shtuar qyqja mi graaaaa....hahahahahah

9) Nqf se nje mashkull shkon me tre femra nje nje nate eshte thjeshte PERENDI nqf se shkon nje femer me tre meshkuj ne muaj eshte KΠRΛE. ,....ketu tregoni tamam egoizmin patriarkal qe ka bota mashkullore,..ky nuk eshte mendimi e femres por i meshkujve qe nuk lane Rrugaçe pa martuar e dashuruar,..:p...hahahahhaha

10) Mbiemri jot eshte gjithmone i njejti ,...veq nganjehere ua gaterrojn femrat si padashje....

11) Kur degjojme numrin 69 na vjen ne tru gjithmone e njejta gje ne mendje...po si femrave ... libri kamasutra u sjell te njejten pamje me shume numera,.:p..hahahaha

12) Pranojme qe masturbohemi dhe nuk perdorim lojra plastike ,...ketu sdi qa me shkru..:p...po le boshllek pasi femrat nuk njofin fushen e plastikes fare..:p:p

13) Nuk na duhet te gjejeme ndonje arsye qe te hame cokollate thjesht e hame ,...boshllek..sdi qa me shkru..:p

14) Per servisin e makines na thone gjithmone te verteten ,...:P..boshllek..dhe ketu

15) Gjoksi jone ose b....a jone nuk jane gjerat baze qe te na pranojne ne nje pune ,...egoizem pargjykim,..i paster i meshkujve..qe jane aqe te trashe sa qe tu marresh lekun,..pasurin dhe vendin e punes duhet tu tregosh vec pake rripin e tangave,..pa le me gjate po tu tregoshe dhe mendjen.....do i fluturonim ne rruge si karrociera..

16) Kur largohesh nga hoteli nuk eshte nevoja te rrish ti rregullosh gjerat thjesht e le ashtu si eshte bur@#$%R....[COLOR="#000000"].boshllek...sdi ca me shkru..:)
[/COLOR]
17) Te besh ujin eshte shume e lehte dhe pershtatesh shume thjesht ne natyre ,..prandaj thahen lisat mbare dhe bjen zjarri ne vere nga benzina qe hidhni..:p

18) Mund te shash pothuajse kudo ,..kjo lehtesishte e praktikushmne dhe per femrat..

19) Nuk rri te mbrosh titullin e ''gjini e bukur'' keshtu ne @@ se vret mendjen.. po si do e mbroni..ju sdo arrinit kurre,..ne e kemi ne shqisa dhe ne fizik nuk luftojm qe ta kemi,..gabim mashkullor ky qe paragjykon femren..megjithe se kozmetika mashkullore po e munde ate femrore ne ditet tona..cuditrisht...!:p

20) Nje burre mesatar mund te jete me nje femer te bukur e kunderta nuk para ndodh kurre ,...sigurishte qe ndodhe per mos me then qe perkrah meshkujve me pake simpatik shef femra yje...shume te bukura..
,

21) Bachelor party ,..boshllek..

22) Jo taka , jo shtatzani , jo perioda , jo heqje qimesh as dieta te teperta,...ketu duke pase parsyshe trupin tuaj te pagdhendur dhe te pa fines,.ka then zoti ajt tua lehtesoj cike dramen e mestruacioneve..meshkujve..:p:p

23) Shume here i futim me fillozofi dhe pse nuk na duket,...boshllek..
Lus gocat tek ato pytje qe une nuk dija cfare te shkruaja,te me ndihmojne cike..ti plotesojn :p,..qe meshkujt te marrin pergjigje te plota...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Pika 22) eshte e diskutueshme.Duke len pak menjan anet siperfaqesore dhe ato te forta feministe dhe maskiliste :p

Meshkujt nuk jan seksi me i forte pavarsisht modelli yn kulturor dominues mbeshtesin te kunderten.
Te pakten nga ana shendetsore femrat jetojn me gjate se meshkujt (mesatarisht +5-10 vjet), meshkujt ne cdo lloj moshe ti krahesosh kan nivel vdekjeje me te larte se femrat, meshkujt goditen nga patologji kronike me shpesh se femrat, semuren dhe ankohen me shume se femrat :p


Meshkujt nuk durojn dot semundjet, dhimbjen, ne te kundert femra eshte me e forte duke qen se ajo kujdeset per femijet edhe kur eshte e semure e madje i duhet edhe te shkoj ne pune e te jet e vemendshme per burrin e saj :D

Megjithate pavarsisht gjithcka...sbesoj tek seksi i dobet dhe i forte....Mashkulli mund te jet fizikisht me i forte sepse fizikisht jemi ndryshe....por femra eshte shpirterisht me e forte e perseri sepse edhe brenda jemi ndertuar ndryshe.....Keto na kompletojn me njeri-tjetrin :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

4) Paraqitja jone e jashtme eshte 100% origjinale merni ate qe shikoni ne ndryshim me ju qe ne darke jeni si jeni ne mengjes mund dhe mos tju njohim

Read more: http://WwW.ForumiVirtual.Com/te-ndr...nd-te-jete-seksi-i-forte-3.html#ixzz1YPv7VZyS


Hhahhahahahahahahaahhahahahahahahae fort kjo LOL LOL LOL LOL mir e ke dhe podeshen gocat le te kundershtojen LOL LOL LOL

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Pika 22) eshte e diskutueshme.Duke len pak menjan anet siperfaqesore dhe ato te forta feministe dhe maskiliste :p

Meshkujt nuk jan seksi me i forte pavarsisht modelli yn kulturor dominues mbeshtesin te kunderten.
Te pakten nga ana shendetsore femrat jetojn me gjate se meshkujt (mesatarisht +5-10 vjet), meshkujt ne cdo lloj moshe ti krahesosh kan nivel vdekjeje me te larte se femrat, meshkujt goditen nga patologji kronike me shpesh se femrat, semuren dhe ankohen me shume se femrat :p


Meshkujt nuk durojn dot semundjet, dhimbjen, ne te kundert femra eshte me e forte duke qen se ajo kujdeset per femijet edhe kur eshte e semure e madje i duhet edhe te shkoj ne pune e te jet e vemendshme per burrin e saj :D

Megjithate pavarsisht gjithcka...sbesoj tek seksi i dobet dhe i forte....Mashkulli mund te jet fizikisht me i forte sepse fizikisht jemi ndryshe....por femra eshte shpirterisht me e forte e perseri sepse edhe brenda jemi ndertuar ndryshe.....Keto na kompletojn me njeri-tjetrin :)
Por aman duhet te dish qe femra bije me shpejt nga mashkulli :D :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

bella, e di si thote nje fjale e vjeter popullore: Harrni (lecka) per thes....te tille jemi ashtu si jeni edhe ju...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Nuk doja te beja quote me then te drejten se te gjitha arsyet tuaja te me falni nese ju ofendoj, eshte pa dashje kuptohet :).....te gjitha argumentimet tuaja jan shume femijnore....Prandaj femra eshte superiore sepse mashkulli eshte perher nje piter pan :p


Nese nje femer lyhet, zbukurohet apo heq qimet eshte ne natyren e saj por cti them nje mashkulli qe e ben kete ??

Ti cuni siper femra bie me shpejt se eshte me ne aktivitet se mashkulli qe eshte nje dembel :p


p.s ELB
"La vita non si misura da quanti respiri facciamo, ma dai momenti che ci tolgono il respiro…"...perkthimi: Un po jetoj :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Jy sjell ketu nje aforizem te Gabriel Garcia Marquez qe eshte mese i pershtatshem per kete gje

Ne meshkujt jemi skllever te varfer te paragjykimeve.Ndersa,kur nje grua vendos te shkoj ne shtrat me nje mashkull,non ka pengese qe te mos kaloje,as keshtjelle qe te mos shemb dhe asnje konsideracion moral qe nuk eshte e gatshme ta anashkaloje per thelbin: nuk ka zot qe ta ndaloj.
 
Top