• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Morena

...Δʝɛя...
Te mos nisemi nga mendimi qe akoma ne kete shekull dhe flasim per seks te dobet apo e forte.
I gjori ti mashkull!
Keshtu nis nje artikull qe lexova diku. Ti qe mendon se je me i forte, gabohesh!
Me thuani vitet e juaja te femijerise, keni turp te rrini me nje goce te moshes suaj
nese ajo nuk sillet si tip djali.
Po kur te veni ne shkolle qe te vegjel e ndjeni qe femra do jete superiore, ajo do jete
e perkedhelura e personave qe keni afer, ajo qe do afrojne cdo here qe do ndihet keq. Dhe qe te vegjel
kapaciteti juaj i inteligjences eshte me i vogel se si femrave.

Rriteni dhe filloni te shijoni trupin tuaj, dashuroni qe 15 por keni frike dhe turp tia thoni.
Sepse ju e konsideroni veten e rritur sapo te ju dalin disa qime ne fytyre. Serish neglizhoni gocat, ata rriten te bukura
dhe me nje shpirt dhe nje force per te luftuar kunder nje mendje te semure.
E ju cfare beni? Filloni te thurni genjeshtra mbi veten per ti treguar se nuk jeni si shumica.
Keshtu keni nje moshe madhore te perbere nga paguzimi.

I gjori mashkull ti qe ndjen shume por ke frike sepse do shihesh si i dobet ne syte e tjereve.
Ti qe qan por lotet e tu nuk dine te zbresin poshte.
Ti qe nuk flet me shoqerine (shoke) sepse nuk ''skeni'' nevoje.
Ti qe perdor forcen fizike per te rene ne syte e dikujte.

I gjori mashkull!
Ty qe te marton gruaja dhe ajo vendos se si duhet te jete dita e juaja.
Ty qe te bie te fiket kur shihni beben tuaj duke ardhur ne jete.
Ti qe qan serish kur nuk keni partneren afer.

Partnerja jote qe zgjohet heret, ben mengjesin, shoqeron femijet ne shkolle,
iken ne pune, vjen serish pergatit dreken, parton dhe lan.
Ndersa ti punon 6 ore ulesh i parregullt dhe thua jam i lodhur ne maximum.

Ti qe nese te ndodh te ndahesh je i pari qe bie ne depresion.
E femra cf ben do mendosh?
Ajo mbledh forcat e veta qe te vegjelve te mos u mungoje asgje, ajo qe behet e forte
atehere kur nuk ta pret mendja, ajo qe ka nje sy hapur dhe nje mbyllur kur fle,
ajo qe gjithe diten rri ne kembe dhe serish ndihet e lumtur nese fle edhe ne 1 te nates.

E ke menduar qe forca jote ishte nje legjende?
Te thuash seks i forte sdo te thote force fizike, ajo tregon dobesi me shume mendore.

Por sidoqofte edhe ti e ke nje shprese sepse ne ju duam dhe kujdesemi per ju.
Edhe nese ju ze gumi mbi tryeze dhe ju largojme syzet nga syte, ne ju japim gjithmone puthjen
e nates se mire.

Duke pare keto ndoshta duhet te rregulloj titullin dhe ta bej ''Mashkulli seksi i dobet''.

Nese keni edhe ju dicka per te thene vazhdojeni me..

Ti qe...
:fluturoze:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Morena i ke mbyt me kete artikull....Ti presesh me dysh si pranojne keta gjera....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Morena,

Nuk e di cfare te shtyri te besh kete postim:

1. Frika qe jeni me te dobeta dhe jo vetem fizikisht

2. Frika qe (sidomos ne kohen e sotme) meshkujt nuk ua vejne shume rendesine

3. Frika qe valle mos mashkulli i jetes suaj (princi ne kale te bardhe) nuk do te duket askund dhe ju do te mbeteni lenesha.

4. Frika qe nje mashkull do te mund te ju perdore per te realizuar qellimet e tije (si me budalla - sipas teje) qe eshte dhe te ju hedh tutje

5. Frika se mos valle nje mashkull pas te cilit cmendeni (edhpse mundoheni te meshiheni pas make-up-it)nuk do te ua vej veshin.

6. Frika qe ju femrat ne mes vehte do te filloni luften per nje mashkull (budalla serish sipas teje) apo

7. Frika nga vervehtja.


P.S. GLOOM asnje femer narcisoide nuk do ta pranoj qe nje mashkull mund te jete me i menqur dhe me i bukur se nje femer (per bukurine mashkullore flas)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Une nuk akuzova as sulmova kend, mendoj se jane te verteta, por sic thote Gloom serish do hiqeni sikur..
Nejse.

1- Per cfare jemi te dobeta ne? Ishim dikur, besoj se cdo femer eshte aq e afte sa te ece para me jeten e saj
si me nje mashkull apo vetem. Eshte tjeter te jesh e dobet ne kuptminin e ndjeshme, kjo eshte njerezore!!!

Ti do em thuash qe edhe nd ditet e sotme jeta , le te them jeta, na qenka ne duart e dikujte tjeter, aq sa te ngelemi lenesha!!!
Nese ne nuk gjejme princin nuk eshte faji yne. Jeni ju qe sdini te jeni princa!

Ne sjemi vegla, apo letra qe te na hedhin tutje, nese kjo ndodh do tregoni botekuptimin e pakten tuajin,
ju lutem te mos tregoni aq te ceket (sepse sdi term tjeter per keto xheste dhe fjale!!)

Jo cdo femer eshte e varur nga mak-up, nje femer mund te refuzohet ashtu si nje mashkull, kjo eshte gje normale
ne gjuhen me te cilen une flas e quaj teresisht normale.

Une nuk quajta askend budalla , akoma nuk e kam perdor kete fjale. Pastaj cdo femer cdo njeri, ka menyrat e vetjake per te jodhur,
per te pasur prane nje mashkull, jo cdo femer do filloje luften me nje tjeter.

Jeta nuk rrotullohet apo eshte e perbere vec nga nje mashkull ne toke.
Jemi me shume se 6 miliard njerez dhe ju mendoni se te keni vemendjen e nje femre i keni te gjitha.
Dikush ka dinjitet ka karakter te forte dhe doni, ok, sdoni shume me ok.

Me kuptove pse e hapa kete?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Sikur ta dija qe do ju prekej egoja mashkullore...Pse i personalizoni gjerat aq me shume te kapeni pas dikujt te hapi nje teme?..Temat hapen ca i pelqen tjetrit dhe jo ca ju pelqen te lexoni...Gjeja tjeter pse ndiheni te sulmuar?Mundeni te jepni nje mendim tuajin,pa e marr shume personale kete gje...Ne spo kerkojme te zbulojme te VERTETA jetesore,thjesht tema diskutimi...Elb persa i perket narcizoide,do them dicka...Femra narcizoide pervec vete mbushjes me veten eshte FEMER,e do terhiqet nga nje mashkull,nuk pritet mashkulli te kete bukuri,por TRU...
 
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Sa shume gjera per mashkullin :D ...gjithsesi natyra e tyre keshtu eshte .....seksi forte apo i dobet e rendesishme eshte qe te jete njeri dhe te di te sillet .....
Askush ne kte bote nuk eshte i forte ....perderisa jemi prej mishi .....cdo kush ka dobesite e tij ,vetem se meshkujt jane me te afte qe ti menaxhojne pa ren ne sy .
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

.....Sa shume preokupime qe keni ju femrat ??....gjithmon do te gjeni dicka te kapeni per te evidentuar" epersine tuaj"( qe natyrishte eshte e diskutueshme )...po pse viheni ne kompeticion gjithmon me mashkullin?...eshte e pakuptueshme sepse nuk beni dote nje dite pa te ...une nuk dua te flas ne keto terma...po me detyroni, sepse une e shikoj femren si partnere te barabarte, si te dashuren, shoqen ,konfidenten...po edhe ju nukbeni dote pa prezencen e tije, keni nevoje per dashurine e tije, per ju behet pike referimi deri sa arrini te kaloni ne simbioze me te, keni nevoje te qeshni me te, te qani ne supin e tije...keni nevoje te ndjeheni e dashuruar dhe te jeni e vetmja per te...ndonjehere keni nevoje edhe te ziheni me te, qe me pas te beni paqe , te hidheni ne krahet e tij , te ndjeni dashurine e tij, keshtu ndiheni te sigurta....e keni bere ndonjehere kete pyetje?....sikur kjo qe permenda, te mos ekzistonte ?....ju si do te ndiheshit ?...cfare do te ekzistonte ne shpirtin tuaj ?....asgje ( nothing ) boshlleku .....prandaj mos ia beni shume qefin vetes, per trurin tuaj te sofistikuar....ne kete bote te larmishme gjen te gjith stereotipet ( si inteligjentet dhe idiotet ) por ne te dyja gjinite, pa bere asnje lloj dallimi......
...e vetmja epersi qe keni eshte ajo numerike....raporti nje me tre lol...kjo per fate te mire ju bene lehtesishte te zevendesueshme :p....por nje shprese e keni per te ekuilibruar forcat...shpresoni qe shume nga rraca jone te kalojne ylberin :p dhe te kalojne ne anen tuaj...dhe me sa shof do te jete e afert, duke pare se po shtohen shume transeksualet :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Idush edhe nje here qe patem rast ne menyre virtuale ti u rrit mendjen :p

Scorpio :eek: i ke rene nga kina e ne kine mbete :p
Jemi te vetedijshm se eshte e domosdomoshme dhe dhe ne menyre reciproke prania e nj-tj.
Dhe nuk ishte preokupim ishte verje ne dukje : D
:cherrsajo:
 

sensuu

sweet
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

LOL jua paske cjerrur masken meshkujve.
varet me cfare kategorie perballesh dhe ke lejon ne jeten tende.
Por nuk jane te gjithe keshtu,nuk duhet t''i humbesh shpresat.
 

Endrra

VIP
Re: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Shpresa vdes e fundit ,,,dhe ajo femer eshte haahah

Pershendetje Populli i Amazonave :))))))
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Une nuk akuzova as sulmova kend, mendoj se jane te verteta, por sic thote Gloom serish do hiqeni sikur..
Nejse.

1- Per cfare jemi te dobeta ne? Ishim dikur, besoj se cdo femer eshte aq e afte sa te ece para me jeten e saj
si me nje mashkull apo vetem. Eshte tjeter te jesh e dobet ne kuptminin e ndjeshme, kjo eshte njerezore!!!

(mund te ecni perpara vetem perkrah nje mashkulli....plotesisht e vertete)

Ti do em thuash qe edhe nd ditet e sotme jeta , le te them jeta, na qenka ne duart e dikujte tjeter, aq sa te ngelemi lenesha!!!
Nese ne nuk gjejme princin nuk eshte faji yne. Jeni ju qe sdini te jeni princa!

(Ne beheshim dikur princa per ju, por jo me sepse shume shpesh ju nuk jeni princesha qe te meritoni nje princ)

Ne sjemi vegla, apo letra qe te na hedhin tutje, nese kjo ndodh do tregoni botekuptimin e pakten tuajin,
ju lutem te mos tregoni aq te ceket (sepse sdi term tjeter per keto xheste dhe fjale!!)

Aq sa as ne nuk do te jemi vegla ne duart e juaja...mund te jeni perkrah nesh nese doni, por jo te luani me ne


Jo cdo femer eshte e varur nga mak-up, nje femer mund te refuzohet ashtu si nje mashkull, kjo eshte gje normale
ne gjuhen me te cilen une flas e quaj teresisht normale.

Por ti e the se mashkulli pas ndarjes vuan, derisa femra eshte shume e forte dhe e mbledh vehten qe te ec perpara...(derisa te takoj mashkullin tjeter)

Une nuk quajta askend budalla , akoma nuk e kam perdor kete fjale. Pastaj cdo femer cdo njeri, ka menyrat e vetjake per te jodhur,
per te pasur prane nje mashkull, jo cdo femer do filloje luften me nje tjeter.

Kete nuk mund te ta konfirmoj, por jam shume i sigurte qe luften qe beni ju, meshkujt nuk do ta benin kurre...sepse atehere nuk do jete princ!

Jeta nuk rrotullohet apo eshte e perbere vec nga nje mashkull ne toke.
Jemi me shume se 6 miliard njerez dhe ju mendoni se te keni vemendjen e nje femre i keni te gjitha.
Dikush ka dinjitet ka karakter te forte dhe doni, ok, sdoni shume me ok.

As rreth nje femre nuk sillet bota, edhepse kete e desheroni me ngulm, bota ka boshtin e vet (edhepse imagjinar) te rrotullimit

Me kuptove pse e hapa kete?

Jo, nuk te kuptiova sepse une jam mashkull dhe me duhet nje femer per te ma bere te kjarte!
Pergjigjet i ke ne bold vetem sa per te qene konsistent!

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:51 ----------

Sikur ta dija qe do ju prekej egoja mashkullore...Pse i personalizoni gjerat aq me shume te kapeni pas dikujt te hapi nje teme?..Temat hapen ca i pelqen tjetrit dhe jo ca ju pelqen te lexoni...Gjeja tjeter pse ndiheni te sulmuar?Mundeni te jepni nje mendim tuajin,pa e marr shume personale kete gje...Ne spo kerkojme te zbulojme te VERTETA jetesore,thjesht tema diskutimi...Elb persa i perket narcizoide,do them dicka...Femra narcizoide pervec vete mbushjes me veten eshte FEMER,e do terhiqet nga nje mashkull,nuk pritet mashkulli te kete bukuri,por TRU...
Mashkulli ideal per femren nuk eshte ai qe ka tru, por qe ka para dhe nese nuk eshte i bukur ka te tille qe jane te bukur e nuk kane para, keshtu plotesohet mozaiku....ai i imagjinuar i femres.

Ne nje teme me heret ke theneL ELB e kam vene re merr pjese ne temat e Lojrave por jo edhe ne ato te Diskutimeve...cfare ka tash qe nuk te pelqen?? Ua njemend ku ka femer qe i bie tamam cka thone meshkujt??

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Idush edhe nje here qe patem rast ne menyre virtuale ti u rrit mendjen :p

Scorpio :eek: i ke rene nga kina e ne kine mbete :p
Jemi te vetedijshm se eshte e domosdomoshme dhe dhe ne menyre reciproke prania e nj-tj.
Dhe nuk ishte preokupim ishte verje ne dukje : D
:cherrsajo:
Aha tani Morena nuk po beka njeri pa tjetrin...sa keq

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:56 ----------

Shpresa vdes e fundit ,,,dhe ajo femer eshte haahah

Pershendetje Populli i Amazonave :))))))
Patjeter Enderra qe shpresa vdes e fundit dhe eshte femer, mu sikur edhe Vdekja qe eshte femer - gjithecka e zeze...
 

Endrra

VIP
Re: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ne fakt me Logjiken time prej adoleshenteje kam enderruar gjithmone, nje djale te mencur qe di ta beje parane (qe eshte e nevojshme per jetese)..

UH e shoh qe paskam mendu gabim ,sipas teje :)

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

bah sa depresi sonte,,,edhe Lindja eshte Femer o njeri :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Re: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ne fakt me Logjiken time prej adoleshenteje kam enderruar gjithmone, nje djale te mencur qe di ta beje parane (qe eshte e nevojshme per jetese)..

UH e shoh qe paskam mendu gabim ,sipas teje :)

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:59 ----------


bah sa depresi sonte,,,edhe Lindja eshte Femer o njeri :)

Jo ti nuk ke menduar gabim sepse keshtu mendon cdo femer

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

Edhe dhuna eshte femer nese nuk e dije

Edhe vrasja....
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Elb te pergjigjem nga fundi.

Ju pergjigja Scorpio- sepse e mora ne kuptim qe pa ekzistencen tone ju nuk beni dot...
Edhe thashe kjo eshte reciproke, dhe dihet.

(Ne beheshim dikur princa per ju, por jo me sepse shume shpesh ju nuk jeni princesha qe te meritoni nje princ)
Besoj se kjo ishte nje shaka nga ana jote vertete?

Aq sa as ne nuk do te jemi vegla ne duart e juaja...mund te jeni perkrah nesh nese doni, por jo te luani me ne
Dmth nje here mund te benit cf te doni, tani dolet viktima??

Kete nuk mund te ta konfirmoj, por jam shume i sigurte qe luften qe beni ju, meshkujt nuk do ta benin kurre...sepse atehere nuk do jete princ!

Te shoh shume pak realist ne ca thua.

As rreth nje femre nuk sillet bota, edhepse kete e desheroni me ngulm, bota ka boshtin e vet (edhepse imagjinar) te rrotullimit

Tjeter qe mendoni se pasi keni nje femer beni cte doni eshte ne varesi, tjeter vemendja perkushtimi e perkujdesi :)
Elb dicka tjeter ti sapo me krahasove Vdekjen= Femer?? Meqe kjo fjale mbaroka ne gjinine femerore??

Endrra lol e madhe ajo e Amazonave :D
 

sensuu

sweet
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

keni pershkruar tipin e mashkullit qe fle akoma me mamin :p...ka risk per tu bere gei
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar

Arfenilla

Themelues i Forumit
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ne fillim duhet te heqim dilem se ajo ishte e virgjera! pra nese ajo plaka grek paska qen e virgjer un jam Skenderbeu,e dyta eshte se ket djalin un sdo e cuaj mashkell ,po manjak.
Edhe une do e quaja maijak...sepse te tille e ka bere nje plake pa dyshim e pasur....por a nuk eshte maniake edhe plaka??
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Edhe une do e quaja maijak...sepse te tille e ka bere nje plake pa dyshim e pasur....por a nuk eshte maniake edhe plaka??
Nese do ishte ne pyetje per femren shqiptare do merja mund tet pergjigjem !per ket ?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Morena...nuk te citova dhe nuk do te komentoj ne komentet e tua...Amazonet jane cfarosur sepse nuk kishin meshkuj qe te shtoheshin....e dini kete?

Nuk te citova ndgase nuk dua te vazhdoj me me lufte ndaj jush, ndersa per cka them as nuk bej shaka dhe as nuk jam aspak idealist per cka them...Por besoj se jeni shume shume te reja kur mendoni kete cfare mendoni.

Nuk luaj rolin e mesuesit edhepse kam qene mesues per nje kohe te gjate.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Shpesh here un jam feministe, mbroj iden femerore per te kundershtuar maskilizmin......Por tema eshte teper teper feministe, rraciste....Morena kush e ka shkruar kete artikull ne gazet ose ne internet ka qen thjesht nje njeri qe ka shfryr dyfin e saj.......Si te gjithe ne bejm djem e vajza:)

Shume paragjykues per mashkullin artikulli.........Si nuk do me pelqente qe nje teme e tille do hapej per nje femer (madje edhe jan hapur shume)e nuk jam dakort me kaq shume inkriminime per te dyja sekset. Nuk mendoj se eshte qytetare, moderrne dhe nuk jan fjal te thena me mendje te hapur e pa paragjykime.

Mashkulli nuk eshte nje qenie perfekte ndryshe do ishim edhe ne perfekete uhh gje qe nuk do doja ne menyre absolute :D

Me shume se Amazon do preferoj te isha Sirene :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Pikerisht ngaqe jane hapur shume tema per femren e solla edhe une

Bella tema nuk eshte aspak rraciste sikur te merret ne planin humoristik :D

Per ty qe je Sirene ta fal kete shkrim :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Mire e bere qe e solle :).......Ne planin humoristik e keni kapur e shoh i bet cunat per uj te ftohte LOL

Morena, Enderra Amazonat i urrenin meshkujt per vdekje....Ndersa Sirenat i terhiqnin i joshnin, benin dashuri me ta derisa me pas i vdisnin LOL.
 

Endrra

VIP
Re: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Une e kam mesu ndryshe ,qe Amazonat prisnin gjirin e majte per te qelluar me hark(ishin luftetare).....

Ama meshkujt edhe ato i vrisnin pasi benin "pjalmimin" hihiihihihi
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Bella e tmerrshme! LOL LOL :puc :D

Endrra une i kam dy gjokset LOL :p ( e di kete por ata benin sh per nj tj)
-
p.s ju lutem mos i tmerroni :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Ne mund të jemi difekt i lindur dhe ju të jeni gjithçka vajza të dashura. Keni vetëm një defekt , j'u vijnë shoqet shumë shpesh dhe humbisni goxha ditë të muajit , ne ditët e Zotit i jetojmë njësoj, ju jo për fat të keq LOL LOL Edhe në qofshim të dobët nuk jemi me dy fytyra ,nuk ndryshojmë humor etj etj Kush është sexi i fortë thatë ? :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

Sa kot qe e keni per amazonat o popull.Nuk jane zhdukur i kam une ne vilen time private te gjitha apo jane dhe jashte stervitjes tani dhe e dini si jane zjarr fare.
Sa per sirenat ato i peshkoja une po ce do vdisnin sa dilnin nga ujti femra pa vlere
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mashkulli mund te ''jete'' seksi i forte.

ahahahha Morena keta te bejn te qeshesh me zor LOL


e harruan impotencen....dmth te kesh vegel por te ta lerojn aren te tjeret :p

Mos u kapni tek ana seksuale se e keni te humbur pa nisur betejen. ...ruajini forcat per raundin e dyte!

dy fytyra jan me mire sesa dy maska :p
 
Redaktimi i fundit:
Top