• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mashkull simpatik apo burrëror…?

kitrra 123

plak gjufurrak
Simpatikun ta rrehin e ta marrin grate e mahalles ;) e te jete burre ju thote: S'du :p
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Simpatikun sot eshte simpatik neser u be qeros 100 kilsh...un per vete e dua burreror!
Burreror me kuptimin qe ti ket pesh fjala, te mbroj dhe te bej gjithcka per familjen e tij....ku partnerja e tij te ket shpatull ku te mbeshtetet.
 
Top