Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Malsi

Anëtar i Nderuar
martohet-me-shokun-e-djalit-15-vje-ccedil-ari-e-kishte-l-euml-n-euml-shtatz-euml-n-euml_hd.jpg

Një grua u martua me shokun e djalit të saj 15-vjeçar, pasi mësoi se kishte mbetur shtatzënë me të.
Lisa Clark bëri rrëfimin në një televizion britanik. Tashmë çifti ka dhe dy fëmijë të tjerë .

Clark ishte 36-vjeç kur ngeli shtatzënë me shokun e djalit të saj. Clark tha se ai e “mashtroi” duke i thënë se ishte 17-vjeç kur në fakt kishte vetëm 14 vjet.
Tashmë djali i saj ka dy vëllezër të tjerë nga shoku-njerk.B albeu
 
Last edited by a moderator:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Femer pise ,pfff
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Rendsi ka qe djali me burrin e mamas esht ne armoni te plot ... :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

mir pse duhet akuzuar ?asgje te jasht ligjshme nuk ka ber ... nese ai si nje 15 vjeqar e ka ndi deshiren te jet me nje me te rriture se vete Ai padyshim se eshte ndi mir dhe cdo gje eshte ok! ca ti thuash atyre lajmeve ku gjyshja lidhet me nipi apo baba dhunon vajzen ......se per tjerat ufff
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

mir pse duhet akuzuar ?asgje te jasht ligjshme nuk ka ber ... nese ai si nje 15 vjeqar e ka ndi deshiren te jet me nje me te rriture se vete Ai padyshim se eshte ndi mir dhe cdo gje eshte ok! ca ti thuash atyre lajmeve ku gjyshja lidhet me nipi apo baba dhunon vajzen ......se per tjerat ufff

Po quhet minoren ai 14 vjecari dhe ndoshta ligjet nuk lejojne te ket marredhenie ne ate mosh . (nuk e di si jane ligjet atje ,flas duke u nisur nga ligjet tona....sepse p.sh ne izrael ku jeton dajua me familjen , femija qe kur mbush 12 vjec ka te drejt te zej te dashur )
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Po quhet minoren ai 14 vjecari dhe ndoshta ligjet nuk lejojne te ket marredhenie ne ate mosh . (nuk e di si jane ligjet atje ,flas duke u nisur nga ligjet tona....sepse p.sh ne izrael ku jeton dajua me familjen , femija qe kur mbush 12 vjec ka te drejt te zej te dashur )

Po ai nuk e ka ndi veten minore , se shkrimi nuk flet se eshte ber me dhune , dhe kjo eshte nje plus i madhe ...Ku gjen sot nje 15 vjeqar se nuk ka te dashure aman :ser: p.s dhe keta gazetar na shpifen !asnje lajme te sakt nuk sjell. titulli thot 15 .aty ka fundi 14 pufff :
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Po ai nuk e ka ndi veten minore , se shkrimi nuk flet se eshte ber me dhune , dhe kjo eshte nje plus i madhe ...Ku gjen sot nje 15 vjeqar se nuk ka te dashure aman :mendim :

Edhe ai edhe ajo kane bere qejfin e tyre dhe mir shum , kjo vlen me teper :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Ahh sa bukur aaahhh

i vogel i vogel po barkun ja paska mush tumllas....he he he
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Martohet me shokun e djalit: 15-vjeçari e kishte lënë shtatzënë!

Te gjithe shoket shahen nga nona ne mes vete, por vetem aq. Ky paska shku nje hap me tutje. Ky ja paska cep me tamon nonen shokut.
 
Top