• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Martesa varri i dashurise

Titulli: Martesa varrri i dashurise

ashtu thojn meshkujt me na e ngec fajin ne per stresin qe kan hahaha
familja pa dashuri nuk eshte familje...familje pa fmi ska.... dhe si do rritet nje fmi pa dashurin e prinderve... ? ca idee mund te krijoj nje fmi per ate lidhje neqoftese pa dashuri ?.... do ishte shkatarrim fatal per te...vet femija...duhet te jet prodhimi e asaj dashurie...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Martesa varrri i dashurise

mos u merzit ti se ne MALLAKASTIOTET ti ktheim pergjigjet si te duash ti
por e mira esht qe mos ti maresh personale

po qe sa per gabimet ta thash se ti ngele duke korigjuar te tieret?
shtro njeher shkrimin tend ok
Pse ore Mallakastiot qenke ti? Eh, si se dija ne fillim kete une! Epo tani i merr vesh jo zgjuarsia ime keto njohurit famoze tuaja mbi martesen sepse kjo nuk eshte rastesi pasi qe Mallakastiotet dhe Martesa fillojne me ''M''.
Te lutem mos i merr rajonet per baze sepse e kam parasysh se nga Mallakastriotet ka shume njeres te mire.
Pra diskuto mbi temen sepse mbi te me mua munde te diskutosh me jave te tera, madje , nga ti po mesoj shume gjera interesante. :ciaoo:Sas per gabime personale mos ja fut kot se asku ne keet teme nuk kam shkruar mbi to. Sa per paaftesite kam nderin te dialogoje me nje aparature efikase qe aftesit e te tjereve i diagnostifikon si paaftesi e te vetat si ve re fare. :gjujpeshk:
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Martesa varrri i dashurise

nuk eshte martesa jo, e ka fajin dashuria qe nuk zgjat perjetesisht. LoL
jam dakord me ty......

.P.S aman sa inat kam kur thon se u ndame se mbaroi dashuria. Edhe ajo arsyeja tjeter u ndame per mosperputhje karakteresh hiihihihii
 

milva

Anëtar Aktiv
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Te keqen gjyshi capkene gjyshit:kiss
Faleminderit gjysh-kico!Ketyre te rinjve iu duket martesa varr dashurije.
Nuk e dine se martesa eshte deshira e tyre ,e dyshes pra , qe deshirojne te shnderrohen ne nje,dhe qe me vone duan te behen me shume se dy.Martesa eshte nje perpjekje e madhe qe problemet qe iu lindin gjate rruges t'i zgjidhin se bashku,probleme keto qe ne qofte se do ishim vetem kurre nuk do t'i kishim...Ja keshtu mendoj une o, A,B,Y,K,E, kICO!:)
 

gjysh-kicua

Anëtar i ri
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Pse ore Mallakastiot qenke ti? Eh, si se dija ne fillim kete une! Epo tani i merr vesh jo zgjuarsia ime keto njohurit famoze tuaja mbi martesen sepse kjo nuk eshte rastesi pasi qe Mallakastiotet dhe Martesa fillojne me ''M''.
Te lutem mos i merr rajonet per baze sepse e kam parasysh se nga Mallakastriotet ka shume njeres te mire.
Pra diskuto mbi temen sepse mbi te me mua munde te diskutosh me jave te tera, madje , nga ti po mesoj shume gjera interesante. :ciaoo:Sas per gabime personale mos ja fut kot se asku ne keet teme nuk kam shkruar mbi to. Sa per paaftesite kam nderin te dialogoje me nje aparature efikase qe aftesit e te tjereve i diagnostifikon si paaftesi e te vetat si ve re fare. :gjujpeshk:

O shoku po pse ja fut kot mor aman cian kto Mallakastra dhe martesa
tu duken gjera te bukura kto ty qe thua?
apo tu duk vtja i mencem kur i barazove? se spo e mar vesh.

Pastai spo diskutonim per martesen mo lal po per aftesit qe ka njeriu
dhe si perballet me jetn qe i vin para,ca me thua ti filloin me M apo filloin me A.
Dhe ste thash ne kte tem ke korigjuar njers,por ne tema te tiera dhe prap ti ke ber gabim ne kte postim pak me lart me te shkruarit qe ke ber,dhe ste thash pse ke ber gabim se gabime bein te gjith,por mos korigjo te tieret nese vet ben gabime ne te shkruar U MOREM VESH PER KTE?

sa per aftesi qenke i pa par me kto aparaturat je i aft lal ben mrekullira hall je shum i zoti,sa per personale
NO KOMENT se sedi, you know what i'm saying?

Me fal po skam koh te mirem me ty me jav te tera se kam gjera me te mira per te ber dhe shum pun, kur te kem mundesi do te kthei noi pergjigje.
Mallakastra i ka te gjith njers te mir,jo ca
klm shoku.
ah meso po futi ne kok.
 

gjysh-kicua

Anëtar i ri
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Faleminderit gjysh-kico!Ketyre te rinjve iu duket martesa varr dashurije.
Nuk e dine se martesa eshte deshira e tyre ,e dyshes pra , qe deshirojne te shnderrohen ne nje,dhe qe me vone duan te behen me shume se dy.Martesa eshte nje perpjekje e madhe qe problemet qe iu lindin gjate rruges t'i zgjidhin se bashku,probleme keto qe ne qofte se do ishim vetem kurre nuk do t'i kishim...Ja keshtu mendoj une o, A,B,Y,K,E, kICO!:)

Hahahahaha te keqen gjyshi ty se te kam si pellumbesh te kam

themi nje fial ne plet (kur te vin mend sti han as qent)jan te rinj kta ndai e mendoin keshtu

M,N,Q,P,S,T, kico o qoe kico moi kico:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Me fal po skam koh te mirem me ty me jav te tera se kam gjera me te mira per te ber dhe shum pun, kur te kem mundesi do te kthei noi pergjigje.
Mallakastra i ka te gjith njers te mir,jo ca
klm shoku.
ah meso po futi ne kok.
Nuk kam thene ca, por, kame thene shume. Pra, beje dallimin mes ca dhe shume, por, gjithsesi se kjo shume nuk perfshine te gjithe.
Futju temes, futju nese ke ndonje shkronje per te shtuar dhe mos i devijo shkrimet e te tjereve.:gjujpeshk:
 

xhulio30

Anëtar i Nderuar
Titulli: Martesa varrri i dashurise

...martesas eshte nje e keqe e domosdoshme.......nuk ka lidhje me dashurine
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
Titulli: Martesa varrri i dashurise

boooooooooh.....po mos u martoni o popull me zor....se marr vesh ca flasin sikur i martojn me pistolet te koka....martesa esht kurorzimi i dashuris.......skam ca shtoj tjeter.........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Jetmira, nese nuk martohesh, besoj ke opcionin e bashkejeteses ne mendje apo jo?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Martesa varrri i dashuris!! me demek qenka varr i madhe meqe ka 3 rreha!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Martesa varrri i dashurise

Une do te thoja qe martesa nuk eshte varri por eshte kulmi i nje dashurie.
Varri i dashurise eshte monotonia e cila vjen si mungese e kreativitetit...
Martesa kurrsesi nuk eshte varr i dashurise nqs dime ta mbajme gjalle!
 
Top