• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

sabah

Anëtar i Respektuar
Një listë interesante e publikuar nga mobile.softpedia.com publikon një listë të prodhuesve më të suksesshëm të celularëve në botë. Në krye të listës së prodhuesve qëndron ‘Nokia” suedeze bazuar mbi votat e përdoruesve ndërkohë që ka lënë në vend të katërt Motorola-n konkurrentin e saj historik.

Gjithashtu në këtë faqe është publikuar lista e telefonave më të votuar me në krye të listës Sony-Ericsson Satio.

(hitech)
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

un jam e fiksume pas motoroles time :p
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

un jam e fiksume pas motoroles time :p
Sigurisht vendi i 4-te qe mban Motorola ne sondazhin e mesiperm,thote jo pak per zgjedhjen qe juve keni bere.
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Sigurisht vendi i 4-te qe mban Motorola ne sondazhin e mesiperm,thote jo pak per zgjedhjen qe juve keni bere.
po e di .. celulari i par qe kisha ishte Nokia..por e kishte bler mami pa mthan gjo...dhe 3 celularet e fundit tgjitha motorola i kam ble..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Vetem nokia i kam provuar gati 90% te markave por nokia qendron me i miri per mua.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Mbas shume vitesh vetem Sony Ericsson kalova ne Nokia pastaj nokia kaloi tek muri i shtepise dhe i tha lamtumire kesaj jete tani po provoj teknologjine Koreane SΛMSUNG Omnia HD
 
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Une Nokia kam perdore gjithe kohen ..kam gjet rehat ...madje kte nokia qe e kam mban bateria shume ma dergoi motra (do te nis nje nokia me tha me shume funksione ) ...hahahaha kur e mora s'kish shume funksione
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Deri tani kam e kam pasur shumë lloje telefonash që nga Ericssoni i parë që ka qenë në forme tulle LOL para 10 vitesh -4- pastaj Motorola, Nokia 3310, Sony Ericson J300i, Nokia N71, Sony Ericsson K530i tani kam një Samsung F480 me TouchScreen! Sondazhi më duket real, definitivisht Sony Ericssoni është firma më e mirë e telefonave!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Une s'kam pas asiher telefon Nokia per vete....kurse Soni Ericson ka qene marka qe kam perdor me shume.
 

sensuu

sweet
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

mua me kane dhuruar Blackberry..isha rehat me ate tjetrin.......me praktik
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Une kam 10 vite qe perdor vec nje marke edhe nuk e nderroj....SAMSUNG is my baby
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Un perdor marken iPhone dhe nuk e nderroj me asnje marke tjeter:boss:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Une kam nje marke mjafte te suksesshme SIEMENC C-55, i para 8 viteve. As s'bene foto, as kamer s'ka, as lojera dhe bateria e mban 4 dite. Ndoshta se s'me thirre kush :konfuz:
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Jam e fiksume pas cel tim Alcatel,onetouch...e se nderroj me asnje mark tjeter
 

Marla

PPSL
Titulli: Markat më të suksesshme të telefonave celulare në botë

Une per here te pare thashe po e provoj nje here iphone, do ti po me kenaq.
 
Top