MARIA DRUGS

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahaha shantal e forte je eldi ca te ka gjet qe ke kalu nga kjo tema te ka shku menja shantalin e ke komshije po me duket se ka ikur nga forumi se eshte merzitur:(
 

eldi

trafikante
kush te ik nga forumi o shpirt, une????? jooooo une te iki nga ky grup??? joooooo ne asnji menyr. ahahahhaha
o tesorito, e paskam komshi une shantalin???? uueee ......
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
po mi e ke komshije po lere ler elol se iku shantali nuk eshte me ktu
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ik e gjermon se jam tu tun i gjo tjeter tashi hahah
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ku jeni o grupi i milloshve se na keni kriju ne grup pale hajde mlidhuni ktu ke veni qenit
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hahahah o me gjermono pse sduhet me bo grup :) po jan mcef ropt re svje njeri kan frik se i prisht reputacioni hahahao muco ku je me fiso ni ti me kto gjojna re hahah
 

eldi

trafikante
o fisi zajes shum te forte ju... sjua ndien me mo per pije e malle. eriiiiiiii e di une qe ke me e dredh na nji me gjermonin ti, dhe une do dehem me eren tuaj. ahahahahahaa
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ku ka si fisi zajes ne jemi 1shat se kam dredh jo si bej kto gjera un pse ca jam un drogaxhi hahahahaha vdeksha un tu thith mall ishalla
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
po kto tifozat e mariuanes ku qenkan se spo duken me ta ken lene valle apo jan ne arroplan dhe nuk mbajne mend kodin per fv ?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
shi cfare koicidence ncncncnc pershendetje njeriu qefit mos u merzit se un e ti do jemi ktu se kta forumistet jan te gjith engjej sfutet njeri ke kjo tema se e kan per turp
 
Top