• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Maqedonasit martohen përmes facebook-ut: Nusja nga Shqipëria për 1000 euro

Senseo

Cat got your tong?!
@Arfenilla Pse e ke kte veti te meresh perhere me ndarjen e krahinave? Apo se quan veten ti si femer shqiptare. Meshkujt shqiptar po martohen me lloj lloj rrace ti po i fry qullit.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
@Arfenilla Pse e ke kte veti te meresh perhere me ndarjen e krahinave? Apo se quan veten ti si femer shqiptare. Meshkujt shqiptar po martohen me lloj lloj rrace ti po i fry qullit.
Joo shume gabim jeni..per mu nje eshte si shqiptaret e shq..si te ks dhe si te maqedonis e kudo qe ka shqiptar..
Ishte frank ai se mendoi se un me qellim e solla temen.ky realitet i hidhur nuk na gezon aspak..sepse si serbi si greku armiq te shqiptarve jan.
 
Top