• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Manhattan_NY

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Shtohet Aop Manhattan_NY. Mosha e madhe, user i vjeter e se kam par ndonjeher te krijoje probleme. Gjeja me e rendesishme flet nga amerika e mund te jet naten on line.
Po te keni kundershtime o ndonje problem te hasur me ate mund te shkruani posht. Gjith te mirat...
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Manhattan_NY

Me Kete user kam shum koh qe e kam pas koleg dhe as nje her ska has probleme esht shum aktiv ne ndihme stafi dhe shum fjal pak kshu qe nga un e ka proooo te madhe dhe jam i lumtur qe sho aop te tille ne kete staf

Me Rrespekt Mbreti
 
Top