• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Mallko antarin mesiper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ma shpjego nese mundesh se nuk e kuptoj ket mallimin tend !
Un nuk mallkova ..po vazhdova vargun e nje kenge te vjeter ..nje kengetar e ndjer tani nga kosova e ka kendu..

Mos e pafsh moj pikn e hajri
Mos moj lule o mos moj lule
Ka shum kohe se
MJe largu ase nje leter sma ke qu
O moj lule o mos moj lule e ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top