• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mallko antarin mesiper!

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nuk ke ngordh akoma ti?!
Booooh ngordh ngordh!:p:D:D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
po vij njeher ishalla gjej dhe une ndonje te hajrit .me vendosni afer ndonje brruni
Ji vigjilente se cke ketu do kemi dhe ne dasem,ska te jashtem

Tema : u rregullofsh sa me pare:D
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Anullim plani @Alesia sdo Dasem per 1 dite.. kshuqe ngele pa ngrene.. Haj Dasmen e @iva dhe @Imp4cT lol ose dasmen treshe Iva Imp4ct dhe @Legally_Sweet
me ke keq kuptuar! thash nuk dua dasem vetem 1 dite! Dasma ime do jet nje jav! o e bej tamam o se bej hic un! te henen e nisim me te shpis, te marten me shoqerin, te merkuren me kta te forumit te enjten pushim se do lodhem 3 dit rrjesht...te premten do therrasim lagjen...te shtun te diel ska dasem se aty te kacerdisin te shkojn cmimet dy fishi!
 

Gh0st

Anetar me halle!
me ke keq kuptuar! thash nuk dua dasem vetem 1 dite! Dasma ime do jet nje jav! o e bej tamam o se bej hic un! te henen e nisim me te shpis, te marten me shoqerin, te merkuren me kta te forumit te enjten pushim se do lodhem 3 dit rrjesht...te premten do therrasim lagjen...te shtun te diel ska dasem se aty te kacerdisin te shkojn cmimet dy fishi!
Zemra ime kam Mesazhet me ke thene! Nuk dua dasem se harxhojm leket kot per 1 dite.. dmth ti thua te Martohemi ne dhe te han Qorrat? No way! :p
 
Top