• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Maliqi ironizon Ramën: Kalorësi dështak i Rilindjes, triumfator i dështimit

WxP

Antarë i Respektuar
Përmes një postimi në facebook deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama pas mbylljes së procesit të votimit për zgjedhjet vendore. Ndërsa e etiketon kreun e qeverisë si kalorësin dështak të rilindjes, Maliqi shkruan se ai doli në konferencë si triumfator pas dështimit. “Kaloresi deshtak i rilindjes ne […]

The post Maliqi ironizon Ramën: Kalorësi dështak i Rilindjes, triumfator i dështimit appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top