• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Maliqi ironizon Ramën: Kalorësi dështak i Rilindjes, triumfator i dështimit

WxP

.
Përmes një postimi në facebook deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka reaguar lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama pas mbylljes së procesit të votimit për zgjedhjet vendore. Ndërsa e etiketon kreun e qeverisë si kalorësin dështak të rilindjes, Maliqi shkruan se ai doli në konferencë si triumfator pas dështimit. “Kaloresi deshtak i rilindjes ne […]

The post Maliqi ironizon Ramën: Kalorësi dështak i Rilindjes, triumfator i dështimit appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top