• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Makina juaj!

toni007

Antar Aktiv
Mosha
36
Titulli: Makina juaj!

AUDI A3 ....kam 6 vjete me kete makin dhe eshte vertet shume e mire ne nisje
 

Hartini

Well known member
Titulli: Makina juaj!

Kam per momentin nje Golf 7 te ri flak , as 1500 km si kam bere akoma .
Me motor te vogel benzine , 105 kuaj fuqi , nje kenaqsi me vete te ecesh ne qytet sidomos .
Eshte as elastike dhe e lehte sa duket sikur rreshqet dhe kthesat i merr vetvetiu .
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Kam per momentin nje Golf 7 te ri flak , as 1500 km si kam bere akoma .
Me motor te vogel benzine , 105 kuaj fuqi , nje kenaqsi me vete te ecesh ne qytet sidomos .
Eshte as elastike dhe e lehte sa duket sikur rreshqet dhe kthesat i merr vetvetiu .
mfal ku e strehon naten ket makinen.. ??
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

hahaha quku un e kerkoja 7 e kshu palek por ta merrnim kshu tip "borxhi"...po per me lek thnx per oferten hahaha
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

per te qendruar ne teme une kam ford fiesta te shekullit kaluar.. km 75.000 ... sma ben zemra te blej makina te shtrejta me dhimbsen leket Viva dora e dyte ... ekonimike te vogla e me pak shpenzime ...ama nuk vdes pa blere nje makine epoke amerikane (enderr ne sirtar ) kur te mbyll borxhin me banken per shtepine mbase do e realizoj... edhe tre vite.... i uroj jetegjatesi shekullores time!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Ty ta japin edhe pa lek rendesi ka ta kerkosh ;)
hahahaha .. jo mo quku jo mos u bo bujar me mallin e te tjereve..e lexove mire ti e re flak...e vetmja menyr mendoj eshte tja vjedhim :) hahahaha gjithesesi shaka mos mendoj hartini vertet e ti ve nje alarm plus :)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Makina juaj!

Renault Clio 1.5 Disel i vitit 2008 . Eshte shume ekonomike , veture per femra !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Wa vertet?mbaje mend ... Kemi deshmitare . .. ! Por jam e sigurte qe djemt jan xheloz per makinat e tyre sidomos kur jan kshu te reja... Do kishe besim ti ti jepja une? Je i siguruar kaske?!! Paska patur te drejte quku ..
Gjithesesi flm mjafton fjala e mire!
 
Titulli: Makina juaj!

Per motorra ku shkruajme se makina na ka dale nga qejfi :p

Nje e kam ketu e disa vite por me shume po ma ngasin soji dhe shoqeria sesa une vete ahaha...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

X6 sme pelqen fare , duket si tank . Nuk do shkojme ne lufte por ne qytet , pune , shtepi , xhiro te vogla .
Po jetove ne Amerike dakort jam , por ne Belgjke X6 s ste hy ne pune .
As mua s'me pelqen...kur ulesh te duket sikur je shume larte nga toka. :D
 
Top