• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Makina juaj!

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Makina juaj!

hahaha quku un e kerkoja 7 e kshu palek por ta merrnim kshu tip "borxhi"...po per me lek thnx per oferten hahaha
Ty ta japin edhe pa lek rendesi ka ta kerkosh ;)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

per te qendruar ne teme une kam ford fiesta te shekullit kaluar.. km 75.000 ... sma ben zemra te blej makina te shtrejta me dhimbsen leket Viva dora e dyte ... ekonimike te vogla e me pak shpenzime ...ama nuk vdes pa blere nje makine epoke amerikane (enderr ne sirtar ) kur te mbyll borxhin me banken per shtepine mbase do e realizoj... edhe tre vite.... i uroj jetegjatesi shekullores time!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Ty ta japin edhe pa lek rendesi ka ta kerkosh ;)
hahahaha .. jo mo quku jo mos u bo bujar me mallin e te tjereve..e lexove mire ti e re flak...e vetmja menyr mendoj eshte tja vjedhim :) hahahaha gjithesesi shaka mos mendoj hartini vertet e ti ve nje alarm plus :)
 
Titulli: Makina juaj!

Renault Clio 1.5 Disel i vitit 2008 . Eshte shume ekonomike , veture per femra !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Wa vertet?mbaje mend ... Kemi deshmitare . .. ! Por jam e sigurte qe djemt jan xheloz per makinat e tyre sidomos kur jan kshu te reja... Do kishe besim ti ti jepja une? Je i siguruar kaske?!! Paska patur te drejte quku ..
Gjithesesi flm mjafton fjala e mire!
 
Titulli: Makina juaj!

Per motorra ku shkruajme se makina na ka dale nga qejfi :p

Nje e kam ketu e disa vite por me shume po ma ngasin soji dhe shoqeria sesa une vete ahaha...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Po s'patet X6 ju nuk vleni lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

X6 sme pelqen fare , duket si tank . Nuk do shkojme ne lufte por ne qytet , pune , shtepi , xhiro te vogla .
Po jetove ne Amerike dakort jam , por ne Belgjke X6 s ste hy ne pune .
As mua s'me pelqen...kur ulesh te duket sikur je shume larte nga toka. :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Makina juaj!

As mua s'me pelqen...kur ulesh te duket sikur je shume larte nga toka. :D
hahahaha , ashtu lart nga toka me pelqen , por po te kisha mundesi te blija nje gje te tille , do preferoja Range Rover ,
me pelqen me shume si stil .
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Makina juaj!

Une skam makine. Cuditerisht skam as patentr. As vete nuk arrit te kaperdij faktin qe si mund te jem pa patente akoma. Lol.
 
Titulli: Makina juaj!

Per motorra ku shkruajme se makina na ka dale nga qejfi :p

Nje e kam ketu e disa vite por me shume po ma ngasin soji dhe shoqeria sesa une vete ahaha...
Nuk i paske punet mire !

Gruaja dhe vetura nuk i jepet askujt ore
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

S"kam as makine as patent.
Dhe s"kam ndermend te marre asnjehere patent.
Me duket shume me komode te jem pasagjeri,se sa shoferi :p
 
Titulli: Makina juaj!

Nuk i paske punet mire !

Gruaja dhe vetura nuk i jepet askujt ore ëë
Une sjam gruaja e dikujt dhe sme kane dhene tek askush ... :p
Makinen e jap ne njerez te besuar qe i njoh kur u nevojitet,por gjithsesi desha te them qe se perdor brenda qytetit,se sgjen as parking jo per gje kshu me nje biciklete ose motorr mbaron pune me shpejt :)
 
Titulli: Makina juaj!

S"kam as makine as patent.
Dhe s"kam ndermend te marre asnjehere patent.
Me duket shume me komode te jem pasagjeri,se sa shoferi :p
Po he pra!
Un flej gjum sa her hyp ne nje automjet... si ne makin, si ne autobus, si ne metro, si ne furgon dhe si ne avjon... pasi kam gjetur pozicionin e duhur, dihet lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Makina juaj!

Po he pra!
Un flej gjum sa her hyp ne nje automjet... si ne makin, si ne autobus, si ne metro, si ne furgon dhe si ne avjon... pasi kam gjetur pozicionin e duhur, dihet lol
Po mire ja bene,eshte shume e bezdiseshme ti japesh makines per mua personalisht,te rrish me sy si poc duke shikuar rrugen,trakare ate e kete. hahahahahahaha

Ndersa pasagjer je zoteri njeri,flene gjume,bene muahabet e kshu gjanash qefi ..hahahahahaha
 
Titulli: Makina juaj!

Po mire ja bene,eshte shume e bezdiseshme ti japesh makines per mua personalisht,te rrish me sy si poc duke shikuar rrugen,trakare ate e kete. hahahahahahaha

Ndersa pasagjer je zoteri njeri,flene gjume,bene muahabet e kshu gjanash qefi ..hahahahahaha
Mund te kendosh dhe te kercesh si e cmendur...
Te vesh manyqyrin, buzkuqin, rimelin, lapsin e syve
Te shofesh seriale tv me telefonin
Di si te kaloj kohen, nuk ankohem lol
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Makina juaj!

Po mire ja bene,eshte shume e bezdiseshme ti japesh makines per mua personalisht,te rrish me sy si poc duke shikuar rrugen,trakare ate e kete. hahahahahahaha

Ndersa pasagjer je zoteri njeri,flene gjume,bene muahabet e kshu gjanash qefi ..hahahahahaha
Po ashtu ke edhe një obligim shtesë. Duhet të bëhesh "dj", të ndryshosh muzikën etj.


Për temën, kam një veturë të cilën më shumë e vozit vëllai im se sa unë. Më shumë më bie të vozis me veturën e punës se sa timen. Ah, po e vozita sonte, sepse më duhej të e lëvizja shkaku i borës.
Jam i kënaqur me të, ndonëse nuk jam ndonjë i dhënë aq shumë pas saj.
 
Titulli: Makina juaj!

Une sjam gruaja e dikujt dhe sme kane dhene tek askush ... :p
Makinen e jap ne njerez te besuar qe i njoh kur u nevojitet,por gjithsesi desha te them qe se perdor brenda qytetit,se sgjen as parking jo per gje kshu me nje biciklete ose motorr mbaron pune me shpejt :)
Fjale e urte ishte ajo ...Se as une nuk kam gru lol Por , nuk ja jap veturen tjereve .
Po habitem deri kete vajze mos me dhane askund lol Nga te patem , qe ti kritikojme cunat haha
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Makina juaj!

Fjale e urte ishte ajo ...Se as une nuk kam gru lol Por , nuk ja jap veturen tjereve .
Po habitem deri kete vajze mos me dhane askund lol Nga te patem , qe ti kritikojme cunat haha
Ahaha e di qe eshte fjale e urte e kam degjuar dhe me pare... Une sjepem se jam prone e patundshme lool lol ... Andej nga anet e Shqiperise kshu qe ke lejen ti shash te tere jane cjane ahaha :p Besoj kur te behesh me grua mos ja kursesh veturen dhe asaj se keq puna pastaj :p
 
Titulli: Makina juaj!

Ahaha e di qe eshte fjale e urte e kam degjuar dhe me pare... Une sjepem se jam prone e patundshme lool lol ... Andej nga anet e Shqiperise kshu qe ke lejen ti shash te tere jane cjane ahaha :p Besoj kur te behesh me grua mos ja kursesh veturen dhe asaj se keq puna pastaj :p
Mendova dhenie-marrje ne dashuri-martese , e Jo ne forma te komercialitetit . Une thash me heret jam xheloz , per mos me vozit gruan time askush , e nese posedojme nje veture ja fali te teren lol Veq te ma fal zemren ajo lol lol
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Makina juaj!

Une jom sh.kenaqur me kete qe kom.

VW-130 -kuaj fuqi naft.

S"rri duke nderruar autot si mbreti Femrat.(skom as lek )
 
Titulli: Makina juaj!

Dashuri me kushte i thone ksaj andej nga anet e mia :p Vec zemren apo trup e shpirt deshe te theshe lol Bej shaka se dolem e nga tema :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Makina juaj!

Tani ka 2 muaj se kam ni Seat.
 
Titulli: Makina juaj!

Dashuri me kushte i thone ksaj andej nga anet e mia :p Vec zemren apo trup e shpirt deshe te theshe lol Bej shaka se dolem e nga tema :)
Njehere zemren pastaj trupi e shpirti vine paket me te hahahha

E kam nje moderatore te njofeshme mos u bene merak per shkeljen e rregullave lol
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Titulli: Makina juaj!
Ja ikshu qe kur ja hypi ne mjes harroj ti zbres deri ne darke e mezi leviz shigjeta :D
 
Top