• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Makina juaj!

vitk

Anëtar i Respektuar
me sa di une keta makinat koreane ''kyron ssangeyon'' kane motor benz ml keshtu qe thjesht eshte makine koreane me pjese gjermane......................

Une per vete me audi edhe ska tjeter qfare do te jete tani kam nje a4 1.9tdi
si mua e paske dhe ti
 

EMANUEL_78

hajduti
Vendndodhja
ku te deshirosh ti
kam nje fiat panda 4x4(shaka)....kam pasur shume makina...tani nuk kam asnje se nuk me hyn ne pune....... makinen e fundit ma sekuestruan ne belgjik para 4 muajsh golf4........ajo qe me ka pelqyer me shume ka qen nje kamper me dy krevat dopio dhe tre tek.........ata krevatet e shkrete e dine ca kan hequr.......
 

Bilderberg

Anëtar i ri
BENTLEY
kjo po eshte makine hmmmmmm ne rruget e Principates se MonteCarlos shef vetem kete lloj makine bashke me Rolls Royce...Jane nder makinat me lluksoze qe egzistojne ..

Sinqerisht do me pelqente te blija nje makine ekologjike per te ndodur me pak!!

ps. Kam nje Volvo AWD Optima, 2003, DIESEL :blle
 

Attachments

Elushe

Vogëlushe
BENTLEY
kjo po eshte makine hmmmmmm ne rruget e Principates se MonteCarlos shef vetem kete lloj makine bashke me Rolls Royce...Jane nder makinat me lluksoze qe egzistojne ..
Jane fantastike vertete.

Te dashur antar kemi par se sa celular te mir qe kemi por desha qik edhe te shoh se qfar makinash kemi dhe i perdorim gjdo dit dhe a jeni te kenaqur me ate qe keni
Nje BMW 535i (sapoblere)
 

Зngjεll

___________
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Momentalisht nuk kam se nuk kam me pike ne patente :mad: . Kisha nje Peugeot 407 por e shita nuk me duhej me pa patenten
 

Hartini

Well known member
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;110658 said:
Momentalisht nuk kam se nuk kam me pike ne patente :mad: . Kisha nje Peugeot 407 por e shita nuk me duhej me pa patenten
Duhet te jetosh ne France , se atje e kan kete stilin e shpifur te patentes me pike , megjithese me duket e kishin bere dhe ne Angli.
Shko ne autoshkolle se i rikuperon piket perseri.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Po e vertet qe rekuperohen . Kete patenten me pike e urrejjjjjjjjjjjjjjj ta shpif aman dhe radaret atomatike qe i kane vene cdo km te nxijne jeten . Mgjt pak pushim mire te ben se eshte dhe dimer :)
 

Hartini

Well known member
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Po pas nje pushimi te rikthehen piket perseri ?

Une kam nje Audi A3 , shume i kenaqur me te .
Para pak ditesh me erdhi nje çek surprize prej 250 eurosh nga komuna ,
se prodhoja pak dyoksid karboni . Nice.
 

Зngjεll

___________
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Po pas nje pushimi te rikthehen piket perseri ?

Une kam nje Audi A3 , shume i kenaqur me te .
Para pak ditesh me erdhi nje çek surprize prej 250 eurosh nga komuna ,
se prodhoja pak dyoksid karboni . Nice.
Jo nuk ti rikthejne aspak duhet ti rekuperosh .
Do blej dhe une nje Audi si ty ndoshta me jep dhe mua komuna lek hahahhahahha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Duhet te jetosh ne France , se atje e kan kete stilin e shpifur te patentes me pike , megjithese me duket e kishin bere dhe ne Angli.
Shko ne autoshkolle se i rikuperon piket perseri.
dhe ne it eshte e njejta gje me pike mund ti rekuperosh piket por vetem 6 por varet si t aheqin patenten se po te kapen te pire sben derman rekuperimi pikeve duhet te ribesh shum analiza dhe kur te mbarosh analizat duhet te ribesh patnten dhe nese je shum i pire dhe makinen se mer me se ta vejne ne asta
 

Зngjεll

___________
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

dhe ne it eshte e njejta gje me pike mund ti rekuperosh piket por vetem 6 por varet si t aheqin patenten se po te kapen te pire sben derman rekuperimi pikeve duhet te ribesh shum analiza dhe kur te mbarosh analizat duhet te ribesh patnten dhe nese je shum i pire dhe makinen se mer me se ta vejne ne asta

Eshte e vertet qe varet nga se te kane hequr piket . Une me shume ka qene per shpejtesine dhe mendoj se do rekuperoj vetem 4 pike :mad:
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Duhet te jetosh ne France , se atje e kan kete stilin e shpifur te patentes me pike , megjithese me duket e kishin bere dhe ne Angli.
Shko ne autoshkolle se i rikuperon piket perseri.
po dhe anglia me pike e ke dhe 2 vetet e pare kur merr patenten ke vetem 6 pike per mbrapa ke 12 pike
 

marchigiano

Anëtar i ri
Vendndodhja
AN
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

pse te duket e shpifur ajo makin mo spartaku ty mua me pelqen shum me te gjitha qfar ka si makin dhe kot nuk kushton 35.000 euro
shume e shemtuar si makine, edhe ulja pak cmimin se nuk eshte mitsubishi l 200
 

zhandark

Anëtar i ri
Vendndodhja
tirane
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

une kam nji gomar nje deve nje kale dhe dy pale kembe hahhahahahaha zakonisht eci me zero lekshin gjithsesi makina qe do doja te kisha dhe do bej cmos ta kem eshte nje bmv x6 ..vdessss
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Automobili qe keni ne perdorim

Une kam dy pale kembe si makine spektaket fare ecin edhe neper shkalle makina juaj se ben kete edhe nuk hipen neper peme,ndersa kembet e mia e bejne keni inat???Aty te plasni LOL LOL LOL LOL
 
Top