• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Makina juaj!

tani cn

Anëtar i ri
Te dashur antar kemi par se sa celular te mir qe kemi por desha qik edhe te shoh se qfar makinash kemi dhe i perdorim gjdo dit dhe a jeni te kenaqur me ate qe keni
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
fiat uno jam i knaqem qe e kam se ben ca frena dore te pa pame
 

albgrl

GIRLICIOUS
Makine timen personale s'kam. Por gjithmone perdor makinen e babit, ose te mamit me raste.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
kam porositur nje x6 te 2009 .... do ma sjellin ne janar ... tashti shetis me nje honda cbr 900
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
citroen c 2............mire ekam me pelqen shum.......
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Kembet e mia kam...:D :D Makine time s'kam,por kur me duhet te spostohem marr motren ne tel e ajo ka nje Ford Ka qe me pelqen shume.
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Kembet e mia kam...:D :D Makine time s'kam,por kur me duhet te spostohem marr motren ne tel e ajo ka nje Ford Ka qe me pelqen shume.
tamom makin femrash hahha por shume e mire e kam provuar ka nje mbajtje rruge te persosur ;)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
tamom makin femrash hahha por shume e mire e kam provuar ka nje mbajtje rruge te persosur ;)
Une s'marr vesh fare nga makinat...Por kjo me pelqen shume.

Kurdo qe te marr nje makine e imja do jete nga ato te lartat si fuoristrada.
 

Black_hat.1

Antar Aktiv
mqns ra fjala sot me erdhi nje gjobe :S 380 euro
violazione del codice della strada e della L.727/78(cronotachigrafo)
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Ford Ka
Te verdhe si limon :D

Kam qef ta ndrroj me vone, jo se s'me pelqen por po me vjeterohet.. po ben gati 8 vjet por nuk kam shume km, as 70.000 km nuk kam :(
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Ford Ka
Te verdhe si limon :D

Kam qef ta ndrroj me vone, jo se s'me pelqen por po me vjeterohet.. po ben gati 8 vjet por nuk kam shume km, as 70.000 km nuk kam :(
Motra ime e ka si vishnje...Mua me pelqen shume si makine dhe duket e forte.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Golf III te 96-es, 1.6 benzine
 

djaloshi-LEZHE

EKONOMIST
momentalisht jam me 2 kembet e mija ne toke,siguracionin e kam prere tek zoti deri sa ta vendos ai.

por se shpejti me vjen nje bmw 525 e 94 full.

ta kem nje makin dhe une fukarai se mu prishen patkojt fare.
 
Redaktimi i fundit:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
mqns ra fjala sot me erdhi nje gjobe :S 380 euro
violazione del codice della strada e della L.727/78(cronotachigrafo)
meqe ra fjala :) kalaova para nj a2 ditesh para autovelox me 120 limiti 50 pike ne patente kam 10 kshu qe bej llogarite hahahha kan me ma nxi jeten kto policet e kqinj
Golf III te 96-es, 1.6 benzine
haha me at eke bo krim te rende ti LOL me ke von rroten vetem un me fiat uno :(
 

tani cn

Anëtar i ri
un kisha GOLF 5 V te fundit qe ka dal por fatkeqsisht me mori flak me daten nji maj te kti viti dhe u dogj komplet me ka mbet ne zemer ajo makin , kurse tani kam ble nji fuoristrad te vitit 2006 KYRON SSANGEYON nese ndonjeri nga ju e ka par le te me jap komentin e tij,,, faleminderit
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
un kisha GOLF 5 V te fundit qe ka dal por fatkeqsisht me mori flak me daten nji maj te kti viti dhe u dogj komplet me ka mbet ne zemer ajo makin , kurse tani kam ble nji fuoristrad te vitit 2006 KYRON SSANGEYON nese ndonjeri nga ju e ka par le te me jap komentin e tij,,, faleminderit
makine e shpifuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
nje audi A3 perdor per momentin por kam qejf te marr nje BMW 118 seria 1
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Un skam ende as Vetur as Leje per Vozitje :)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
pse te duket e shpifur ajo makin mo spartaku ty mua me pelqen shum me te gjitha qfar ka si makin dhe kot nuk kushton 35.000 euro
Me ato lek bli nje Vitara qe ka dhe te ngadalte (ne pjese te veshtira)
Rav4
Ose nje te perdorur me pak kilometra si Bmw-X3,X5 etj etj pastaj mos i ze shume bese plastikave qe kane koreatet ;)
 
Top