• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Majko: Kurti është politikan konfliktual

legjenda

Tetova
Nuk ka kaluar ngjarja e djeshme dhe arrestimi i Deputetit të Kuvendit të Kosovës Albin Kurti pa u komentuar edhe nga ish-Kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko.

Sipas Majkos, Kurti është politikan konflikutal. Ai merr kuptimin e plotë të një politikani, veç kur është në burg.

Ky është postimi i Majkos në Facebook:

Albin Kurti u arrestua dje. Albini është një politikan konfliktual por ai merr kuptim i burgosur. Burgosja e politikaneve ndryshon kuptimin e debatit politik.
Kosova drejtohet me se shumti nga njerez qe e dine kuptimin e persekutimit politik por po ashtu dhe logjiken e dialogut qe i uli ne tavolinen e bisedimeve nga Rambujeja deri ne Bruksel. Shpresoj dhe uroj qe politikanet e Kosovës te ulen ne tavolinën e dialogut me njeri tjetrin. Kohës i rendojnë me shume politikanet e burgosur se sa politikanet radikale.mesazhi.com | M
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Majko: Kurti është politikan konfliktual

Dikush duhet te bleje nje kopje te Kujtimeve te Eqrem Bej Vlores dhe tia dergoje ne qeline e burgut Albin Kurtit. Pasi vetem pena e Eqrem Bej Vlores dhe epoka ne te cilen jetoi e te cilen e pershkruan aq bukur e ne detaj, do ta ndihmojne kete revolucionar nga Kosova se sa kosto te madhe pagoi Shqiperi nga "revolucionaret e kuq" te kallepit te Albin Kurtit.

Realiteti i Kosoves sot eshte realiteti i Shqiperise nen Princ Vidin.

hajduti
 

legjenda

Tetova
Titulli: Majko: Kurti është politikan konfliktual

dikush duhet te bleje nje kopje te kujtimeve te eqrem bej vlores dhe tia dergoje ne qeline e burgut albin kurtit. Pasi vetem pena e eqrem bej vlores dhe epoka ne te cilen jetoi e te cilen e pershkruan aq bukur e ne detaj, do ta ndihmojne kete revolucionar nga kosova se sa kosto te madhe pagoi shqiperi nga "revolucionaret e kuq" te kallepit te albin kurtit.

Realiteti i kosoves sot eshte realiteti i shqiperise nen princ vidin

hajduti
.albin kurti me dhunim ofendim nuk fitohet pushtet hashim thaqi vizionar i vertet politikan moderuar
 
Top