• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mahnitëse, si duket bota prej së larti (FOTO)

Tuana

Nada é por acaso!
Pamjet e qyteteve të botës duken të mahnitshme po t’i shikosh nga qielli, nga përspektiva e zogut.

Por nuk janë të shumta rastet që për jo pak arsye, pamje të tilla nuk mund të shijoni edhe kur udhëtoni me aeroplan.

Disa herë ju qëllon ulëse larg dritares, rritja e ndotjes së ajrit, kushtet e kqija atmosferike etj, mund ta prish pamjen.

Këto janë disa nga vendet që duken bukur nëse i sheh nga aeroplani.

Në ju ofrojmë 30 fotografi të disa prej vendeve më atraktive turistike në botë prej së larti./zeri/


Niagara Falls (Kanada)

Barcelona (Spanjë)


Central Park, New York (SHBA)Dubai Ishujt (EBA)Labyrinth nga Longleat (Angli)


Mexico City (Meksikë)Venecia (Itali)Amsterdam (Holandë)Namibian Desert (Namibia)


(SHBA) اikago


Bern (Zvicër)
Dubrovnik (Kroaci)


Paris (Francë)Lugina Meskender (Turqi)

Shanghai (Kinë)

Cape Town (Afrika e Jugut)


Moskë (Rusi)
Athinë (Greqi)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Mahnitëse, si duket bota prej së larti (FOTO)Vankuver (Kanada)


Male (Maledive)Seattle (SHBA)


Piramidat e Gizës (Egjipt)Lugina Buck Son (Vietnam)

Marina Bay, Dubai


Rio de Janeiro (Brazil)

Fushë Pedi (Kinë)
Qyteti i Vatikanit (Itali)


Liqeni në Pomerania (Poloni)


San Francisco (SHBA)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Mahnitëse, si duket bota prej së larti (FOTO)

Seattle qeka aq i zymte, sa po me kujton pamjen tek filmi The Day After Tomorrow.
 
Top