• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Soulmind , nuk ka teme ose pyetje qe nuk ia kam kthyer, por ky ne debate luan shah, kercen andej e kendej. Une respektoj besimin e kundert. Po te filloj te behem si Lauri, ne sektorin e temave te krishtera, s'do t'kete askush t'me pergjigjet. Dhe ne kete menyre do te konsiderohesha si nje musliman ekstremist, qe shkakton percarje, ofendon shqiptaret e besimeve tjera e te ngjajshme.
Me rendesi dikush te mesoje dicka nga te tjeret, kjo eshte ajo cfare une mendoj.
 
Top