• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Debat ndermjet Profesor Husamedin Abazit, Burdushit (Qe ben magji), dhe një psikiatres (emri spo me kujtohet).

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Un një gje nuk jam duke e kuptuar,,,, me keta njerz se vizitojn një te ashtuqujtu mjek! Si ka mundesi njeri me pak logjik se posedon(them pikrisht per ata njerz se kerkojn ndime till)ti besojn një sherimi qe vjen nga asgjeja?keto bestytny vetem romet kan dit i bejn , jo dheu i varrezave jo uji i te vdekurit, jo energji qe vjen nga hena ..,, un habitem si nuk mendojn se keto "sherime''behen vetem per perfitime, pra ky egjiptasi burdushi i vjedhe hapur njerzit .

KET NJERI DUHET URGJENTISHT TA SHPIEN NE QMENDURIN
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Burdushi është MAGJUP me prejardhje ! është nga Lipjani , me saktesishte katunar e kam per fate te keq . Po, KTV dhe mediat ne pergjethesi sic po shifet po i sherbejne Burdushave , Djajeve e Jobesimtareve . Keto media te cilat jane aktualisht ne vendet tona , jane vetem ne deme te popullit . Populli asgje hajr prej tyre nuk ka .....
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk është per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk është per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje
S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk është hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe është injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe është e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet një JAVE TE TERE !

A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , është ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per çfarë është tema etj etj.

''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk është hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe është injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe është e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet një JAVE TE TERE !

A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , është ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per çfarë është tema etj etj.

''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''

mire e ke besa vella se na kur folim ia fusim kot dhe flasim pa baze,por ama nga dy te keqija muslimani e zgjedh me te voglen. desha te shtoj edhe diqka tjeter por meqe te kam vella musliman spo zgjas me shume. ma ban hallall qe te citova.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video një ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p
 

Kila

VIP
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

E kam pa te Zone e lire ma ka fut friken ne palc . sharlatan :mad: Njeriu qe ka sfidon Djallin
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video një ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p

Ky Bordushi,Flet per punen qe ben me magjine e zez njeri qe i sherben djallit dhe pretendon se ju ndihmon njerzve dhe ''sherojin'' nga magjite zeza, e shume semundje qe sjan te sherushme ky pretendon se kaarritti sheroji ,,dmth është një nga ata njerz qe është pjes e Iliminatit!
Besoji se di cka dmth Iluminati?!!
 

Kila

VIP
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video një ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p
ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e një femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Magjia e zeze është e perhapur ne tere boten, Perendim, jug, veri e lindje, ku me pak e ku me shume.

Une per vete besoje se me se shumti kan suksese tek njerezit qe kan jo stabilitet psikik e mendor. Kam pershtypjen se njerezit qe mirren me kete pune kane një lloj aftesie te bidnin një kategori njerezish dhe disi ua lehtesojne shpirtin.

Por qe është e perhapur nuk se është vetem ke ne.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e një femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .
jo kila nuk është hoxhe dhe ska te beje fare me hoxhallar ky
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Une kam pas një hoxhe afer meje edhe bejne keshtu magjira :D
Vinin edhe vijne akoma njerez edhe nga Shkodra, ama ky beri një vile 3 kateshe, e cuni kur ne iknim ne shkolle
sdinim mire ca ish makina :p kish X5.
Edhe me vertete thonin qe dinte biles i tregonte edhe endrrat qe kishte pare :p

Edhe pse e nxori Fiks Fare lol
 

ricky_ch

******
ثshtë shumë interesant, se kur njeriu vetëm kur sëmuret "psiqikisht" ka të bëjë më
magji (sehire)...
E vetmja mënyrë që bestytnia të luftohet është që ajo
të mos besohet.
 
Top