• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Magjia” e Bajernit prej 32 ndeshjesh i pamposhtur u prish sot.

Xhelozi

Staf në FV.AL
Humbja e thellë 4-1 ndaj Hofenhaimit mbylli ciklin e pathyeshmërisë prej 32 ndeshjesh pa humbje për Bajernin e Mynihut.
bajern1.jpg

Kampionët absolutë të Europës u shfaqën tepër të lodhur ndaj Hofenhaimit duke pësuar një humbje të rëndë, ç’ka e detyron ekipin e Hansi Flik të reagojë sa më shpejt.

Tekniku gjerman pësoi sot humbjen tretë me bavarezët. Hera e fundit që Bajerni nuk merrte pikë në një sfidë ishte në 7 dhjetor 2019, kur Mynsheglabahu i mundte me rezultatin 2-1.


Pas më shumë se 9 muajsh pa humbje, Bajerni ka zbritur me këmbë në tokë. Por, ekipi nuk ka kohë për pushim të mjaftueshëm teksa të mërkurën përballet me Borusia Dortmundin në Superkupën e Gjermanisë. Flik dhe lojtarët e tij do të kërkojnë trofeun e pestë sezonal.

PANORAMASPORT.AL
 
Private conversations
Help Users
    Top