• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Madridi s’ka cilësi pa Ozil

xhebrail1

INTERIST
Portieri i Atletico Madridit, Thibaut Coutois, beson se largimi i Mesut Ozil nga Arsenali e ka dobësuar tej mase Real Madridin.

Gjermani u largua nga klubi mbretëror gjatë kësaj vere për 50 milionë euro pas transferimeve të Iscos dhe Gareth Bale, teksa Courtois ka deklaruar para derbit madrilen se Los Blancos kanë humbur ndjeshëm në cilësi.

“Pa Ozilin, Realit i mungon kualiteti në lojë”.

“Ozil ka vizion të jashtëzakonshëm për lojë dhe pasimi i fundit që ai e bën është unik edhe pse ata kanë lojtarë të tjerë”, ka theksuar Courtois.

Courtois do të ballafaqohet me mesfushën e Realit pa Ozilin sonte mbrëma me fillim nga ora 22:00. /Telegrafi/

f.0928152112958_m.jpg
 
Top