Lumturi është...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur hap syte dhe sheh se je i gjalle akoma.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
nje gote vere ne shoqerine e kaltersise. :))
f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
 

Attachments

  • f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    55.1 KB · Shikime: 0
  • f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    55.1 KB · Shikime: 0

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kur bjen ne gjum dhe ke gjith njerzt se njehe mir me shendet,dhe zgjohesh po me ate ndjesi.
Kur ja don te miren gjithve.
Kur nuk ke urrejtje ne shpirt
Kur din pse ke ardhe ne kete jete
Dhe din kush eshte krijuesi yt.
 
Lumturi eshte kur mbyll syt dhe arri te krijoj skenare te ndryshme ne trurin tim pa asnje limit fantazie ?
 
Top