Lumturi është...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur hap syte dhe sheh se je i gjalle akoma.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
nje gote vere ne shoqerine e kaltersise. :))
f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
 

Attachments

  • f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    55.1 KB · Shikime: 0
  • f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    f10f2028aa5ae838ac0e8f8817022cc1.jpg
    55.1 KB · Shikime: 0

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kur bjen ne gjum dhe ke gjith njerzt se njehe mir me shendet,dhe zgjohesh po me ate ndjesi.
Kur ja don te miren gjithve.
Kur nuk ke urrejtje ne shpirt
Kur din pse ke ardhe ne kete jete
Dhe din kush eshte krijuesi yt.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Lumturi eshte kur mbyll syt dhe arri te krijoj skenare te ndryshme ne trurin tim pa asnje limit fantazie ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kur ne zemer ke Zotin,
E di se cdo te mire e ke nga Ai.
Kenaqesh me cdo gje qe posedon dhe
nuk lakmon apo xhelozin cfare ka tjetri.
Atehere do te jesh i lumtur.
Veshtiresite apo sprovat e jetes mund te te lodhin ose merzisin per nje periudhe por nuk munden te ta marrrin lumturine.
Sepse lumturia e vertete jeton
brenda Nesh!
Ne shpirt! Si te kesh shpirtin aq lumturi do kesh dhe ne jete!

Nese do permendja detaje do e nisja nga familja ( te kete harmoni mes njeri tjeterit- nje familje pa konflikte, zenka te renda)e duke vajtur tek miqte, tek puna, tek udhetimet, tek kafja duke pa 1 film, perqafimet qe te mbushin zemren, dhuratat qe ben e te behen, nje mesazh nga dikush qe eshte kujtuar per ty, nje cokollate, nje bisede, e shume e shume te tjera.
Cdo detaj i jetes!
Pervec kesaj,
Lumturi eshte edhe kur hy ne FV e sheh qe te kane kujtuar ato qe do ti te te kujtojne! 😁
 
Top