• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Uaaa sa pak kandidat qe paskam pas, ndihem shum e lenduar prej jush ne kte rast :(
Ajsi, me ato sy qe kishe ti une rashe ne dashuri direkt :zemer: Hajt tek Legally (siç thot Alma :p):puff:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Me aq Helena sa ka ketej, jo qe jane fjetur cunat, por jan ne udhekryq te madhe per zgjedhje :dylbi:
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Helena e Trojes ketu në forum eshte, po me emer tjeter. :p
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Hmmmm, erdhi koha me mbreh shpaten :kali::kali:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Aman vec mu mos me permendni se s'me ngelet hatri looool lol
S'do te behet lufte per ty ;) atehere dorezou :caplin: duart lart ;)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Po lexoja tema të vjetra, se këto te rejat me artikuj gazetash nuk me tërheqin.
Unë nuk luftoj, se nuk jam ne ate pozicion. :p
Nese shko psh tek profili i cdo anetarj..ke mundesi te shohesh poshte fotos se profilit
Postimet qe ka bere
Dhe gjitha temat e filluara. http://www.forumivirtual.com/search.php?searchid=159877

Psh aty jane disa tema te miat. Po te pelqeu ndonje, bujrum.

Tema qe sjane nga gazeta kane anetaret psh : bella, kitra123 ,Soulmind e Monique nese sgaboj kane disa.

Dhe anetaret te vjeter..por ka kohe qe jane te rrahur e te rirrahur si tema gjithsesi shih e bej vete.
 
S'do te behet lufte per ty ;) atehere dorezou :caplin: duart lart ;)
S'jam aq e bukur si Helena une ...

Por cila femer s'do kishte deshiren qe meshkujt te shpallnin luften per ta fituar ate!!! :knick:

Dyshoj fort ama se do te gjesh luftetar te denje ne parametrat e tu :kali: sepse e dine qe e kane betejen te humbur qysh pa fillu ahahah :pufd:
 
Per Helenen e Trojes apo per dike si Helena nuk do luftoja fare.
Pse?
Sepse eshte e kote te luftosh per nje femer qe e ka bere zgjedhjen e saj.
Helena edhe pse e Menelaut shkoi me Paridin sepse ate donte.
Beri lufte Menelau e cfare fitoi?
Topat......e luftes fitoi.
Nese nje femer e ka ndare mendjen e kote eshte lufta.
Respekto vendimin e saj dhe perballoje dhimbjen me burreri.
Lufte behet kur Helena s'ka vendosur ende asgje.
Ne raste te tilla do derdhja......te gjithe arsenalin tim luftarak per ta fituar ate.
 
Redaktimi i fundit:

Artin

Anëtar i Respektuar
Nese shko psh tek profili i cdo anetarj..ke mundesi te shohesh poshte fotos se profilit
Postimet qe ka bere
Dhe gjitha temat e filluara. http://www.forumivirtual.com/search.php?searchid=159877

Psh aty jane disa tema te miat. Po te pelqeu ndonje, bujrum.

Tema qe sjane nga gazeta kane anetaret psh : bella, kitra123 ,Soulmind e Monique nese sgaboj kane disa.

Dhe anetaret te vjeter..por ka kohe qe jane te rrahur e te rirrahur si tema gjithsesi shih e bej vete.
E bëra pa pa ma thënë ti.
Pse, ku mendon ti se e gërmova unë këtë temë të vjetër, përveç profilit?
U bëra kureshtar për të kaluarën tënde forumore dhe i hodha një sy.
Kishe hapur shumë tema interesante, që më tërhoqën.
Do të shkruaj në të gjitha, por pak nga pak, se s'jam gjithnjë i ngeshëm.
Ndonjëherë s'jam në qejf për të shkruar, e ndonjëherë s'më mjafton koha, më ikën dita pa u kuptuar.
Ja për shembull, të shtunën dhe të dielën unë nuk punoj, por këtë fundjavë do të punoj, se duhet.
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
S'jam aq e bukur si Helena une ...

Por cila femer s'do kishte deshiren qe meshkujt te shpallnin luften per ta fituar ate!!! :knick:

Dyshoj fort ama se do te gjesh luftetar te denje ne parametrat e tu :kali: sepse e dine qe e kane betejen te humbur qysh pa fillu ahahah :pufd:
Femrat pa probleme mendore nuk do kishnin ate deshire.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe une dakordohem me Zoterine parafoles, por mendoj se Danay e ka patur ne menyre figurative. Deshiren per te qene e pelqyer nga meshkujt jo se do donte qe te luftonin vertet me njeri tjetrin. Apo jo Danay? :D
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Dhe une dakordohem me Zoterine parafoles, por mendoj se Danay e ka patur ne menyre figurative. Deshiren per te qene e pelqyer nga meshkujt jo se do donte qe te luftonin vertet me njeri tjetrin. Apo jo Danay? ëë
E kuptova ne cmenyre e tha, por une e thash ne menyren time :p
 
Nuk u preka, thjesht shkruajta te veteten. Cila femer me mendje te shendosh do donte te behej luft per ate? Asnjera
Po flas ne menyren figurative se nese flasim ne kuptimin apsolut te saj sic edhe eshte degjuar shpesh te ndodh qe meshkuj te zihen besa edhe te vriten per nje femer,ne ate rast ne syte e mi nuk vlejne me....Gjithsesi cdo femer do te ndjehet e deshiruar ose e pelqyer nga gjinia e kundert qofte edhe ajo e cila ne pamje te pare duket indiferente ose mosperfillse shpesh..!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
E bëra pa pa ma thënë ti.
Pse, ku mendon ti se e gërmova unë këtë temë të vjetër, përveç profilit?
U bëra kureshtar për të kaluarën tënde forumore dhe i hodha një sy.
Kishe hapur shumë tema interesante, që më tërhoqën.
Do të shkruaj në të gjitha, por pak nga pak, se s'jam gjithnjë i ngeshëm.
Ndonjëherë s'jam në qejf për të shkruar, e ndonjëherë s'më mjafton koha, më ikën dita pa u kuptuar.
Ja për shembull, të shtunën dhe të dielën unë nuk punoj, por këtë fundjavë do të punoj, se duhet.
Meqe u bere kurioz kam pasur dhe nje te shkuar te zeze :p http://www.forumivirtual.com/morena?tab=vBwall#vBwall


Kenaqesi te lexosh ty, keshtuqe uroj te kesh kohe sa me sh :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
O Nick!
Paridi ketu :D

Oj note absolute e drites ku je ? :)
Ti, qe sedren ma perkedhel
Dhe fjale te bukura hedh
O Une, mallkim i natyres, per ty Zoteri e duhur sjam
Meriton dike qe perkedheljet pas qafes naten ti beje
Pa helm ata te jene
Dhe floket argjend te derdhen mbi kraharorin tend.
I Imi Parid, syte e mi vetem ty te shikojne
Dhe Perendeshes se Henes per ty i lutem qe te vezhgoje.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Lufta nuk eshte e duhura ne asgje! :)
Cfare nuk vjen me deshiren e ajrit te lire,apo rrezeve te arta te diellit,lere te rrije ne "erresiren" e saj/ti,lere te ndricohet aty ku shpirti i gjene qetesi.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Po ti nga e di? :p

lol
Kur kavalierine bejne me gara qe ta tregojne.
Kur te kushtojne kenge e poezi.
Kur gjahtaret zihen mes tyre gjithe prepotence pa i ikur sharmi i fjales mashkull
Ashtu si fazanet qe hapin puplat e tyre...ashtu plot sharm per ate gjah te lakmuar.

Cila femer sdo donte dicka te tillw? Te ndihet e deshiruar
Qe pastaj te dorezohet ne krahet e fitimtarit?
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Kur kavalierine bejne me gara qe ta tregojne.
Kur te kushtojne kenge e poezi.
Kur gjahtaret zihen mes tyre gjithe prepotence pa i ikur sharmi i fjales mashkull
Ashtu si fazanet qe hapin puplat e tyre...ashtu plot sharm per ate gjah te lakmuar.

Cila femer sdo donte dicka te tillw? Te ndihet e deshiruar
Qe pastaj te dorezohet ne krahet e fitimtarit?
Ti gozhdes dhe une patkoit :p
 
Top