• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Te gjithe e dime cf ndodhi me Trojen dhe Helenen
Me femren me te bukur, me luften me princat qe luftuan per te.
Tani ne kete forum qe ta themi troc te ishte Helena ketu sdo kishte ndonje ndryshim me ne te tjerat.
Prandaj gjithmone ne ambjentin e humorit e lojes nxirrni topat ( e luftes) pushket e shpatat ( po te luftes)
edhe beni secilen prej nesh te ndihet nje bukuri pushtuese.


Jo molle sherri.Ideja nuk eshte komplet origjinale
Per te drejtat e tjera mund te kontaktoni direktmua.
Gjithcka behet ne formen lojes.
Jo ankande.
Jo fendime.
Por tregoni interesin tuaj per ne :)
Qe te fillojme me Helenen tone te pare dhe jam e sigurte qe i qendron lojes...


Endrra per ju.
 
Last edited:
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Me leje, me leje, mund te flas edhe une nje fjale : cjane kto mjete lufte prehistorike ?

Cuna lodheni nje cik veten ..dmth lufta ne shek e XXI fitohet nga ana mentale :serenat:

:manikyr:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Une po mendoje te marre nja 4-5 cope, po nuk di ne lejojne rregullat forumore harem, dhe nuk ju besoje ushtareve per te mi mbrojtur princeshat.:jo::jo::jo: Do mendohem ca dite ta zgjedhe Helenen, lufte edhe munde te bejme ketu, e te shkoje gjaku si lum, po HELENEN nuk e jap :kali::pesh::pesh: Pra femra fitohet dhe meritohet. Kush do lufte le te behet gati :respekt::respekt:
 

S1lence

Anëtar i ri
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Me leje, me leje, mund te flas edhe une nje fjale : cjane kto mjete lufte prehistorike ?

Cuna lodheni nje cik veten ..dmth lufta ne shek e XXI fitohet nga ana mentale :serenat:

:manikyr:
tamam tamam un luften e kam me stil modestie .....thjesht ceshtje llogarish

e kupton se si ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

te isha cun i forumit .....mmmmmm si Katani do u duhej te me vrisnin qe te hiqja dore :D
 
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

weeeeeeeeee u nxe loja dmth :p lol

Po ve nje foto origjinale qe te dini dhe ju per ke luftoni :love:lool:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

:kali::kali:Kush asht ai burre qe i ka marre Endrren mbretit prej shtrati:kali::kali:Kush asht ai burre qe i ka marre Endrren mbretit prej shtrati:kali::kali:nuk e paska dite se i ka pri taksirati:duel::duel:

Lover burri une po t'caktoje ndermjetes n'ket pune, e mej shku e mej thane hajnit t''Andrres: ''I ke 24 sahat, o ki me ja kthy Andrren mretit n'shtrat o n'kam e n'dur kam me i ba sakat'':luft::luft:edhe qoju fjal grave me hi e shume buke me gatu se lufte e gat paska fillu :hmm::hmm:
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Tema pa lidhje ose nuk eshte shtruar mire si teme,

tani, qe nje femer te ndihet bukuri pushtuese une duhet te hapi nje lufte ?

pse do te ndiheshit me interesante nese dicka do ta pushtonim me lufte te mirfillte ?

nejse,

edhe pse eshte ne formen e lojes serish eshte totalisht jashte dimensionit kohe...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

:kali::kali:Kush asht ai burre qe i ka marre Endrren mbretit prej shtrati:kali::kali:Kush asht ai burre qe i ka marre Endrren mbretit prej shtrati:kali::kali:nuk e paska dite se i ka pri taksirati:duel::duel:

Lover burri une po t'caktoje ndermjetes n'ket pune, e mej shku e mej thane hajnit t''Andrres: ''I ke 24 sahat, o ki me ja kthy Andrren mretit n'shtrat o n'kam e n'dur kam me i ba sakat'':luft::luft:edhe qoju fjal grave me hi e shume buke me gatu se lufte e gat paska fillu :hmm::hmm:
Po tutna pom vjedhin grat me ju qu fjal LOL um sakatojne veq vet mu :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Tu u la me kanoce pas hardhis te rrushit, dhe tu mpref shpaten tek guri , per tu bo hamshori me i bukur i katunit, dhe e gjith kjo vetem per elenen , qe e kom fiksim ta meshtjell i her tek mullari barit , qe ndodhet ne hijen e fikut.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Aman kujdes ju se duke mprehur shume shtizat do sosen (do konsumohen) e pastaj sdo vlejne me per gje lol :p

Edhe mua qe jam vajze me lejohet.

Luftoj :jastek: per Endrren per zemergjeresine qe ka dhe qetesine e saj
Ah edhe per trupin e saj ta kem ne ate moshe :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Tashi une s'po e kuptoj... te gjithe ne do luftojme per endrren? apo ca duam te kemi si endrra? ... nqs i bie me luftuar per te patur endrren, s'eshte nevoja, vjen vete endrra te mua:p, nqs flasim ca dpo doja tkisha si endrra.... atehere po them bukurine fizike mqs ajo eshte lodhur nga ky kompliment :p.... hihi
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Per helenen shoqen e enderres :p

çizme t'gjata der te gjuni
si me ken tuj kalu bunen
manikyra perdoret per gishta
jo si ti per me ly hunen

minifuni t'rrika bukur
me kto geta shum po t'shkoka
me pas pas edhe dy .... tjera
t'kishim çu n'stall te Paloka :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Sa per lajmerim Helena e rradhes do jete
Legally_Sweet :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Iku Endrra,,e morennn..hahahahahaha..
po mimr moj ti tjetra..;p..kush e mori se morem vesh ,.endrren..apo e mori gjumi ate...hahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Pariddddddddddddddddddddd :kali::kali:O Pariddddddddddddoooooooooooooo:kali::kali:dil k'tu nese i thue vetit burre:dyluftim:dil ktu se nuk vidhet gruja naten :dyluftim:dil se gruja meritohet dhe fitohet :paqe::kali:dik he burre e mos u fsheh mas dimijave e fistanave t'grave :pesh::pesh::nxef::nxef:
 

AjSi

...
Titulli: Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Legally po hidhem ne sulm une per ty ..Do kesh kshu dhuratash cdo dite ,do te mbaj si princeshe moj :p :))
 
Top