• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lufta e Irakut!

ricky_ch

******
Prej diktaturës okupim! 

ricky_ch

******
Pe: Lufta e Irakut!

...ata erdhën të sjellin PAQE në Irak!

 

ricky_ch

******
Pe: Lufta e Irakut!

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Lufta e Irakut!

Ricky_ch paske urrejtje per perendimin.
Nuk e di cfare qellimi ke dhe ku e ke mesuar dhe pse I beson indoktrinimit qe ke marre, por je gabim!
Ne asnje lufte ska te fituar, ka vetem 2 kategori, viktimat dhe njerezit si ty qe flene ne shtratin e tyre ne darke e pa e njohur realitetitn ju pelqen te paragjykojne e perfshihen siperfaqsisht ne distance.
Ti e gjith ata qe mendojne si ty e keni gabim!

NESE DONI TE NJIHNI REALITETIN PERFSHIHUNI NE TE !
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Lufta e Irakut!

Ricky_ch paske urrejtje per perendimin.
Nuk e di cfare qellimi ke dhe ku e ke mesuar dhe pse I beson indoktrinimit qe ke marre, por je gabim!
Ne asnje lufte ska te fituar, ka vetem 2 kategori, viktimat dhe njerezit si ty qe flene ne shtratin e tyre ne darke e pa e njohur realitetitn ju pelqen te paragjykojne e perfshihen siperfaqsisht ne distance.
Ti e gjith ata qe mendojne si ty e keni gabim!

NESE DONI TE NJIHNI REALITETIN PERFSHIHUNI NE TE !
Edhe unë s'po mundem të besoj se akoma ka trushpërlarë.
 
Top