Louis Vuitton hedh në treg çantën me flamurin shqiptar, do t’ju ikë truri nga çmimi i saj

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm

Louis Vuitton hedh në treg çantën me flamurin shqiptar, do t’ju ikë truri nga çmimi i saj​

1609058198742.png

Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke është tashmë i njohur për këdo.

Gjigandi francez i produkteve të luksit ka hedhur në treg një model me flamurin shqiptar.

Çantat janë projektuar nga projektuesi Jay Ahr dhe janë prodhuar në Francë, me modelin tipik Louis Vuitton mbi të është dizanjuar flamuri shqiptar.

Ky lloj modeli mund të blihet online por edhe në dyqan me një çmim prej 9900 dollarë.
B:newsreports
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
He se blejm ajfonin 12 e i realizojme endrrat tona virtualisht. lool
Rendesi ka qe ne kemi flamurin me te bukur ne bote ?
 

Darius

DENY IGNORANCE

Louis Vuitton hedh në treg çantën me flamurin shqiptar, do t’ju ikë truri nga çmimi i saj​

Shiko fotografinë 1769721

Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke është tashmë i njohur për këdo.

Gjigandi francez i produkteve të luksit ka hedhur në treg një model me flamurin shqiptar.

Çantat janë projektuar nga projektuesi Jay Ahr dhe janë prodhuar në Francë, me modelin tipik Louis Vuitton mbi të është dizanjuar flamuri shqiptar.

Ky lloj modeli mund të blihet online por edhe në dyqan me një çmim prej 9900 dollarë.
B:newsreports
@Ledia te pelqen ?! ?
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Sa do ken paguar valle per tna nderu me vendosjen e flamurit ton ne te ?
se sa per dijeni hera e dyte qe ndodh . Ktu ne franc e kan ven dhe tek nje vere a champagne dicka e tille .
Me me ben te ndjehem krénare ky fakt :)
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sa do ken paguar valle per tna nderu me vendosjen e flamurit ton ne te ?
se sa per dijeni hera e dyte qe ndodh . Ktu ne franc e kan ven dhe tek nje vere a champagne dicka e tille .
Me me ben te ndjehem krénare ky fakt :)
Un krenar ndihem kur Shqipnia ti ket punet ne rregull jo me kshi gjanash, menim i jemi ky.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Shumee shtrejte. Na kurse per pushimet te ikim per muj mjalti ❤
Pas dates 25 Prill mund te ikim ku duam, jo se do jemi me mire nga ana ekonomike (ti edhe une nuk mund te qahemi), por do jemi te dy te qete qe Rilindja do te perfundoje ne koshin e plehrave, aty ku e ka vendin ?
 
Top