• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me shkronjen e fundit te fjales

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

SensualE....
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

ElegantE.......
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

EsmerE ( me mbarun gjithe fjalet me E do te mbys po te mbaroj fjala tjeter me E :p )
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

EnergjI...... :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

InsekT......
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

TavoliN........
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Aritmetika. . .
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

Revistat . . . .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

AtlantikU...........
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Uragan.....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

NassA...................
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

AnanaS.....
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

AtmosferA.....
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

AurorA.........
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

RifreskIM.......
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

AparaT.....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

Imponim . .. . . .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

etnolOG ...........
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

Rosat . . .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top