• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me shkronjen e fundit te fjales

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Mendim....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

imtesite...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Tëmthi.....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

thiNJA....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

japoni.....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

NikotiNE...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Nenshtetas.....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Akullore :D
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

TeST........
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Ongologji...
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

GjitAR........
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

ARgjend..............
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

EndeRR.......
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Rrote....................
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Akull ishte me 2 shkronjat e fundit jo me 3 :p
RRegullore
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Replike................
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Terrorizem.............
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Emision...........
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Ona .... :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

napoli............
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Liria..............
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

IasmIN....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Inter...........
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Erë...................
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Rere......!
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

RëndëSI.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top