• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me shkronjen e fundit te fjales

Status
E mbyllur për postime të tjera.

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

E ca fjale duhet me gjet tani me kto shkronjat "ls" ?!
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

TërmET......
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

KarrameLE......
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Leter........
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

OnliNE....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Nevrastike......
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

ellbasan lol .... :p
 
Last edited:

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Tinxar.............
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

ribozom........
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Telepatik.........
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

jetime.......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

GermiIM...
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

IMagjina.......
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Deperton ne zemer pa u ndjer faRE
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

RakET.......
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

VendosmeRI....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top