• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me shkronjen e fundit te fjales

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ERA_VL

missing you....
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

tamam................
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Amator....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Onkologji...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Ikonom......
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Elbasan....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Armik......
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Jetese......
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Sende.......
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Elegji......
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Imagjinate.....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Timon....:)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

online.........
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Albania.......!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Ska fjale ne gjuhen shqipe qe fillon me ''ia'',vec nqs perdoren ne rastin e lidheseve..Fjalen Albania po e marr ne trajten e pashquar Albani..

NikotiNE...
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Loje me dy shkronjat e fundit

Pseudonim......
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top