• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

0 10v3 n94 7y p45k4 4rdhur d!mr! 5! duk37... 73k n3 3nd3 vj35h73 35h73 :D

u p3r5h3nd35 3 p4(! nj3 m8r3mj3 73 8ukur :)

:k!55:
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m!rm8r3m4 73 nd3ru4r
(4 83h37 k373j? ku5h mun90n 507?
j3n! 73 1u7ur 73 n4 3 7h0n!:p
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

m!rm8r3m4 f0rum!
ku j3n! 0 nj3r35 d0 102!m 4p0 d0 f13m3?

ɯıɹɯqɹǝɯɐ ɟoɹnɯı
ʞn ظǝuı o uظǝɹǝs po 1ozıɯ ɐdo po ɟ1ǝɯǝ*
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

n93137 duk3 u 4nkU m3r j4hu,0 d0 3 m350! 053 d0 ju q3p3m 5! 5k3nd3r83u 7urqv3 h4h4h

m3 v3r73 q3 5hum!(4 p3r70jn3 73 5hkru4jn3 (f4r3 d3m83145h :p 101
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4... n3 f4k7 7!r0n5!7 m4h3n p3r d3mb314 p0r 7! p0 n4 d31 m3 pun370r! t3 kj0 l0j4... ;p
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

h4h4h qyq4 5j4m 5! 474 m3 pu5 k3 5hp!4 un3 m!,q3 rr!n3 n3 8y7h 73 f!ku7
5hyqyr 207!7 3 k4m k373 73 m!r3,dj41 pun70r:p
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

4 k4 nj3r32 rr07u11 kn3j m3r j4hu?
£ p45k4 x0n p1uhr! k37 73m3n 0 f0rum!574,501u1! dh3 5w337 5q3k4n fu7 m0:p
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

54 k0h3 k!5h4 p4 d41 kn3j m3r j4hu4 k4 nd0nj3 q3 d35h!r0n m3 102 4p0 ju k4 20n 9jum! 73 9j!7hv3?
 

Aver

VIP
Titulli: Loje me numra (10j3 m3 numr4)

Y3p, dh3 d0m4t3.

P.5. M3 d37yr0v3 m3 k3rku n3 g00g13 :p
 
Last edited:
Top